ÜRÜNLER
Paslanmaz Kanopi

Paslanmaz Kanopi

Paslanmaz kanopi ya da diğer adı ile paslanmaz saçak başta bina girişleri olmak üzere, alışveriş merkezleri girişleri, metro ve yer altı ulaşım girişleri, fabrika, güvenlik noktası girişleri, benzin istasyonları gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Son teknoloji lazer kesimlerle paslanmaz kanopiler de her projeye özel model ve tasarımlar elde edilmektedir.

Paslanmaz saçaklar, paslanmaz cam saçak ya da paslanmaz çelik saçak olarak üretilmektedir. Paslanmaz çelik kanopi üretiminde Türkiye’nin en iyi kurumlarından biri olan OSM Paslanmaz olarak yurt içi ve yurt dışında birçok kanopi sistemleri projesine imza atmış bulunmaktayız.

 Kullanılan alana modern ve şık bir görünüm kazandıran kanopiler, kurumumuz bünyesinde en son teknoloji ile yüksek kalite standartları ile üretilmekte ve şekillendirilmektedir. Üstelik yerinde kanopi montajı hizmeti ile müşterilerimize tam donanımlı hizmet vermekteyiz.  

 Paslanmaz kanopi sistemleri ile sizde projelerinde fazlası ile dikkat çekebilirsiniz. Üstelik paslanmaz kanopiler sayesinde kullanılan alanda toz, yağmur, güneş etkilerini de minimuma indirirsiniz.

Projeleriniz için paslanmaz kanopi fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm paslanmaz kanopi fiyatları, paslanmaz çelik kanopi fiyatları, ve cam kanopi fiyatlarına kurumumuzdan fiyat teklifi ile edinebilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak ayrıca cam saçak kanopi aksesuarları imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Yorumlar
Gönder