ÜRÜNLER
Paslanmaz Saksı

Paslanmaz metal saksı

Türkiye’de en çok ilgi gören saksı modeli “Paslanmaz metal saksı” modelidir. Bütçenizin el verdiğince dekor verdiğiniz evinizde, iş yerinizde, AVM’lerde, otellerde tasarımları tamamlayan şık bir görünüme sahip olan bu modeller paslanmaz çeliğin yanı sıra bakır, pirinç, çinko, alüminyum gibi metallerden de elde edilebiliyor. İstediğiniz stil ve ölçüde hazırlanabilen saksı modelleri, her mekana ayrı bir görsel hava katarak kendisini belli edebiliyor. Paslanmaz metal olarak satine bitişli veya parlak paslanmaz çelikten üretilen saksılar, rengarenk boya kullanılarak da dekorunuza ayrı bir hava katacaktır.

Bulunduğunuz mekana dekoratif bir çalışma yaparken muhakkak aklınıza gelen bir diğer düşünce de bunun kullanışlı olup olmadığıdır. Bahsi geçen paslanmaz metal saksı modeli, istediğiniz her mekanda sağlamlığına güvenebileceğiniz, darbelere dayanıklı, su geçirmez özelliklere sahip olacaktır. Verdiğiniz paranın hakkını kullanım süresiyle fazlaca çıkarmış olacağınız bu ürün, mekandaki şıklığınızın bir göstergesi olabilir.

İstenildiği takdirde saksının altında oluşturulan bölümle su haznesi de açılabilir. Böylece saksının içerisinde değerlendireceğiniz çiçeğinizin fazla su alarak yıpranmasının ve ömrünün kısalmasının da önüne geçebilirsiniz. İstediğiniz her zaman haznenin altında yer alan tıpayla biriken suyu boşaltabildiğiniz için de sizlere arkadaşlık edecek ve mekanınıza ayrı hava katacak çiçeğinizin ömrünü uzatmış olacaksınız. Ayrıca, hazneye gelen suyun değiştirilmediği takdirde yazın kendisini buharlaştırarak çiçeği besleyeceğini de aklınızda bulundurmanızda fayda var. Ayrıca, bu su haznesinin saksının dışından belli olmasını istemediğiniz zaman da hazne saksının içerisinde yer alacak şekilde dizayn edilip, görselliğinize mani oluşturmaz.

Böyle bir ürünü hem kaliteli hem de uygun bir fiyata yaptırmak isterseniz OSMpaslanmaz sizlere her zaman düzgün bir işçilikle hizmet verecektir.

Evlerin, işyerlerinin, otellerin, avmler` in vazgeçilmez dekoru paslanmaz saksılar ile modern ve dekoratif olan saksılar ile yaşam lanlarınıza yeni bir heyacan katmakiçin fabrikamızda paslanmaz saksılar üretip satışını yapmaktayız. Saksılar mimaride mimarların vazgeçemediği en özel ürünlerdir ve mutlaka projelerinde saksı dekoru kullanırlar. Paslanmaz metal olarak satine bitişli veya parlak paslanmaz çelikten üretilen hatta rengarenk boya kullanılarak dekorunuzu en üst seviyede tutun.

Firmamızın en birinci hedefi en uygunfiyata en kaliteli ürün ile müşterilerimizi buluşturmak.

Firmamızda saksı üretimi yapılıp stok tutulmamaktadır. Ölçülerinizi bize bildirip fiyat almanız gerekmektedir. Tel: 0216 314 89 64 nolu telefondan bize ulaşın

Yorumlar
Gönder