ÜRÜNLER
Engelli Tutamakları

Engelli Tutamak

Her ne kadar engelli tutamakları yaşlılar ve engelli olan vatandaşların daha çok ihtiyaç duyduğu bir araç olarak görülsede onları ortak kullanım alanlarında da sıkça görürüz.Son zamanlarda yapılan genelge ve kanunlar ile her iş alanında bir engelli kişinin zorunlu hale getirilmesinde dolayı her ortamda bu kullanım araçlarına yer verilmektedir. Engelli tutamaklarına otel, hastane, plaza okul vb alanlarda oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Engelli tutamakları paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik engelli tutamaklarının bir çok çeşidi modeli bulunmaktadır. Engelli tutamakları karşılama alanlarında, merdivenlerde vb yerlerde daha çok tercih edilmekte ve ihtiyaç duyulmaktadır. Engelli tutamakları özel kullanım alanlarında daha geniş kapsamlı olarak da yapılmaktadır.

 

Engelli wc tuvaletler ve tutamaklar

 

Osm Paslanmaz olarak engelli tutamakları ve tüm engelli korkulukları için uzman ekip kodromuz ile hizmet vermekteyiz. Tüm engelli tutamak modelleri kendi imalathanemizde titiz bir işçilik ve standartlar göz önüne alınarak üretilmektedir. Üretimini yaptığımız tüm engelli tutamak modellerinde öncelikle kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktayız. Engelli tutamak modelleri kullanım alanının genişliği ve fiziki şekli, kullanım amacı ve kullanacak kişinin engeline göre farklılık gösterebilir. OSM Paslanmaz olarak engelli tutamak alanında onlarca çeşit ve modelimiz bulunmaktadır.

Genelgeler ile belirlenen standartlar dikkate alınarak hazırlanan paslanmaz çelik engelli tutamaklar OSM Paslanmaz güvencesi ile üretilmekte ve stoktan satışı yapılmaktadır. Engelli tutamakları İstanbul firması olan OSM Paslanmaz bünyesinde, toplu adette yada perakende üretilmekte ve satılmaktır. Engelli tutamak fiyatı alım adedi, uygulama ve engelli tutamak modeline göre değişmektedir. Ancak OSM Paslanmaz olarak engelli tutamak fiyatlarında piyasanın en uygun fiyatına en iyi işçilik ve kalite ile hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Paslanmaz çelik sektörünün öncü ve deneyimli firması OSM Paslanmaz tüm paslanmaz ürünlerde olduğu gibi engelli wc tutamakları ve engelli korumalıklarında da uzun ömür güvencesi vermektedir.

 

 

Yorumlar
Gönder