ÜRÜNLER
Duvar Tutamakları

Duvar tutamakları

Yaşadığımız dünyada ne yazık ki kazalar da bizler için yaratılmış bir unsurdur. Her ne kadar dikkat edersek edelim karşımıza çıkan kaza geliyorum demiyor ne yazık ki. Bu yüzden bu unsurun bizlere en az etkiyi gösterebilmesi için de yine de tabi ki eşeğimizi sağlam kazığa bağlamalıyız ve gereken ne varsa uygulamalıyız. Bu anlamda bizlerin yaşayacağı kazalar haricinde engelli bireylerle yaşadığımızı da unutmamamız gerekmektedir. Onlar da bizlerden biri ve her birimiz bir engelli birey adayıyız. Bu yüzden bu insanlara da olabildiğince kolaylık sağlamak boynumuzun borcudur. Tüm bu anlattıklarımızdan yola çıkarak yaşam alanlarımızda bizlere artı değer katacak uygulamalardan birisi de “Duvar Tutamakları”dır.

Duvar tutamakları genellikle engelli ve yaşlı vatandaşların rahat, kolay ulaşım ve hareket alanı sağlaması için kullanılsa da, birçok projede güvenlik amaçlı da kullanılmaktadır. Tamamen duvara monte edilerek uygulamaya sunulan paslanmaz duvar tutamakları, uygulama alanının şekline göre de özel projelendirilir. Duvar tutamak modelleri çizilirken uygulama alanında ki fiziki şartlar ve kullanacak kişilerin özellikleri de dikkate alınmaktadır. Bu anlamda sektöre yön veren firma olan OSMpaslanmaz, istediğiniz her proje detayına göre özel çalışmalarla sizlere kaliteli hizmet vermeye hazır konumdadır.

Duvar tutamağı ürünlerimiz merdivenlerde, engelli yollarında ve engelli wcler birçok yaşam alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Bir anlamda bu modellere engelli tutamakları da denilmektedir. Özellikle toplu kullanım alanlarında (hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, yangın merdivenleri gibi alanlarda) paslanmaz duvar tutamaklarına rastlayabilirsiniz.

Her ürününde olduğu gibi tüm duvar tutamaklarını birinci sınıf malzemeden yüksek kalite standartları ile tamamen kendi atölyelerinde üreten OSMpaslanmaz, yerinde montaj yaparak da sunduğu hizmetin kalitesini perçinlemektedir.

Duvar tutamak çeşitlerimiz hakkında bilgi almak, duvar tutamak fiyatlarını öğrenmek için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. OSMpaslanmaz olarak duvar tutamak fiyat teklifini en kısa sürede size en uygun rakamlarla ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Duvar Tutamak Modelleri

Türkiye’nin en geniş referans kataloguna sahip olan firmamız, duvar tutamak modelleri konusunda sizlerin beğeneceği bir modele kesinlikle sahiptir. Birçok yaşam alanında çalışmasını yaptığımız duvar tutamağı modellerinde sizlerin de istediğiniz şekilde üretim yapabileceğimizden emin olabilirsiniz. Dilediğiniz boyut ve modelde paslanmaz ya da krom duvar tutamakları üretebileceğimizi ve yerinde montaj hizmetiyle sizlere sorunsuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatacağımızı bildirmek isteriz.

Duvar tutamak modeli çalışırken uygulamanın yapılacağı alan oldukça önemlidir. Alanın genişliği, merdivenlerin diklik durumu, kat sayısı, köşeler model çalışmada önemli kısaslardır.

Duvar Tutamak Fiyatları

Duvar tutamak fiyatları model ve boyuta göre farklılık göstermektedir. Duvar tutamak fiyatı konusunda en iyi malzemeye, titiz işçiliğe ve garantili montaj hizmetini paslanmaz çelik sektörünün en uygun fiyatları ile sunuyoruz. Sizde tüm paslanmaz duvar tutamak fiyatlarını öğrenmek ve projenize uygun en iyi fiyat teklifini almak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar
Gönder