ÜRÜNLER
Halatlı Korkuluk

 

Paslanmaz halatlı korkuluklar

 

2002 yılında başladığı yolculuğuna sektöründe liderlik koltuğuna oturarak devam eden OSMpaslanmaz, her paslanmaz üründe olduğu gibi “Paslanmaz Halatlı Korkuluklar” konusunda da oldukça iddialı. Her zaman “En İyi”yi hedefine koyan ve sektörde de bu farkındalığı yaratan firma, kaliteyi uygun fiyata sunarak sizlere sorunsuz hizmet verebilmenin onurunu yaşıyor. Her proje için onlarca seçenek sunarak sizlerin istediği en doğru ve en kaliteli ürünü üreten firma, görmek istediğiniz şıklığı güvenilirlikle birleştiriyor.

 

Paslanmaz çelik halatlı korkuluk konusunda bilgisi ve deneyimiyle rakiplerinden sıyrılan OSMpaslanmaz, yaşam alanlarına şıklık ve sağlamlık katan bu modellerin üretim ayağından montajlama kısmına kadar her konuda en iyi hizmeti sunar. Estetik görünüme önem veren biriyseniz ve görünümün yanı sıra güvenilir ve sağlam bir malzemeyle projenizi noktalandırmak istiyorsanız kesinlikle tercihiniz paslanmaz halatlı korkuluklardan yana olmalı.

 

Güvenlik gerektiren her noktada kendisini öne çıkaran ve varlığıyla fark yaratan bu korkuluk modelleri, yaşam alanlarınızdaki olmazsa olmazlarınız arasındadır. Bir manzarayı engellemeden rampa aşağı düşmeyi engellemek, basamakların yanlarına doğru kullanım yaparak merdivenlerde güvenlik sağlamak veyahut bir bölümü görünümünü engellemeden inilemeyecek bir alan haline getirmek istiyorsanız tercihiniz paslanmaz halatlı korkuluklardan yana olmalı.

 

Tamamı paslanmaz çelikten (krom malzemeden) üretilen korkuluklar, mimari yapılara tam uyum sağlamaktadır. Projelere özel olarak detaylandırılabilen ürünler, OSMpaslanmaz işçiliğiyle sizlerin isteklerine tam karşılık verecektir. Firma güvencesiyle üretilen halatlı korkuluklar, lama dikmeli halatlı korkuluklar, profil dikmeli halatlı korkuluklar ve statik boyalı halatlı korkuluklar; merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda yani aklınıza gelebilecek ve güvenlik gerektirebilecek her noktada isteklere tam karşılık verebilen bir üründür.

 

Sizler de kaliteyi uygun fiyata almak ve üretim aşamasından montajlama aşamasına kadar her noktada sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sektöre yön veren modern anlayışımız ve atölyelerimizde sizlere hizmet vermekten keyif duyacağız. OSMpaslanmaz olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

Paslanmaz Çelik Halat korkuluklar

Paslanmaz çelik halatlı korkuluk konusunda bilgisi ve deneyimli olan osm paslanmaz kaliteli, sağlam, güvenlik konusunu en üst seviyede tutarak estetik açıdan en güzel görünüme sahip halatlı korkuluklar tasarlayıp keyifle imalat yapmaktayız. Dekor anlamında tam istekleri karşılayıp aynı zamanda güven veren yapısıyla oldukça tercih edilen ürünümüzdür.

Tamamı paslanmaz çelik(krom malzemeden) ürettiğimiz korkuluklar, mimari yapılara tam uyum sağlamaktadır. Ürettiğimiz halatlı korkuluklar, lama dikmeli halatlı korkuluk, profil dikmeli halatlı korkuluk, statik boyalı halatlı korkuluklar, merdivenlere, balkonlara, teraslara, kısacası güvenlik gerektiren heryerde uygulayabiliyoruz.

Yorumlar
Gönder