ÜRÜNLER
Korkuluk

 

Korkuluk

Güvenlik söz konusu olduğunda hepimiz aynı fikirde karar kılarız; her şeyden önceliklidir. Bu kimi zaman sevdiklerimizin güvenliği, kimi zaman ufak yavrularımızın kimi zamansa kendi güvenliğimiz için düşünülür. Kaza risklerine her an açık olabilen bir hayat mücadelesi içerisindeyiz ve kesinlikle ufak hataların geri dönüşlerini çok acı şekillerde alabiliriz. Bu yüzden yaşam alanlarımızda kendimize güvenebileceğimiz ürünlerden örülü bir sistem kurmalıyız. Kaza riskini yaşam standartlarında minimuma indirmek bizim elimizde olmasa da en azından müdahale edilebilecek her alanda en iyisi olması için uğraşırız. Bu yüzden de yaşam alanlarında kesinlikle sağlam “Korkuluk”lar kullanmalıyız.

Tüm mimari yapılarda kullanıma açık olabilen bu modeller, OSMpaslanmaz güvencesiyle sizlerin hizmetine sunulur. Korkuluk imalat sürecinden korkuluk projelendirme ve korkuluk uygulama sürecine kadar her süreçte profesyonel ekibiyle sizlere güvenlik sağlayan firma, her projenizde yer almaktan kıvanç duyacaktır.

Korkulukların en çok kullanıldığı projelerin başında merdiven alanları gelir. Bu anlamda da firmamız birbirinden modern ve şık tasarımlara sahip onlarca çeşit merdiven korkuluk modellerine sahiptir. Toplu kullanım alanları içinde vazgeçilmez olan bu korkuluk modellerinin kullanım amacının başında bireylerin güvenliği gelir.

Konutların yanı sıra, alışveriş merkezleri, okul, hastane, iş merkezleri gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu projelerde de fazlaca tercih edilen merdiven korkulukları, OSMpaslanmaz’ın uzman bilgiye sahip ekibiyle sorunsuzca halledilmektedir.

Balkon korkulukları olarak da karşımıza çıkan korkuluk modelleri, firmamızın özenli çalışma stiliyle imal edilir ve projelerde kullanım alanlarına uygun olarak montajlanır. Şık görünen yapınıza şıklık ekleyen paslanmaz balkon korkulukları önemli bir güvenlik aracıdır. Teraslarda kullanılan korkuluklar da yine balkon korkuluklarında olduğu gibi başta güvenliği amaçlayarak projelendirilir. Her mekana güvenlik önceliğiyle giren korkuluk modelleri, çeşitliliği ve özenli işçiliğiyle şıklık ve modernizm de katmaktadır. OSMpaslanmaz’ın kendi üretim atölyelerinde profesyonelce üretilen bu korkuluk modelleri firmadan direkt ilk elden temin edilebilir durumdadır.

OSM Paslanmaz olarak korkuluk alanında verdiğimiz hizmetler;

*Korkuluk imalatı OSMpaslanmaz LTD. tarafından kendi bünyemizde üretilmektedir. Atölyelerimiz en son teknoloji makine parkuru ile hizmet vermektedir.

*Korkuluk modelleri OSM Paslanmaz en son teknoloji ve dünya standartlarında alanında uzman personel tarafından hem Türkiye hem de yurtdışına ihraç edilmektedir.

*Korkuluk sistemleri bina dış cephelerinde, Hastane, AVM, Konutlarda özelliklerine göre OSMpaslanmaz bünyesinde çalışan mühendislerimiz ve teknik ekibimizle statik ölçümler, hesaplamalar yapılarak ilk önce güvenlik baz alınarak projelendirilir.

*Korkuluk fiyatları diğer malzemelere göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik görünümünden dolayı müşterilerimiz tarafından en ön planda tercih edilen imalatımızdır. Paslanmaz Çelik kullanılarak yaptığımız korkuluklar uzun yıllar ilk halini korur ve estetik görünümü ile de fiyat avantajı sağlar.

*Bina korkulukları, AVM korkulukları, dış cephe balkon korkuluk, teras korkuluğu, merdiven korkuluğu, Okul korkuluğu, Havuz korkuluğu, Duvar korkuluğu, yangın merdiveni korkuluğu, balkon korkuluğu gibi tüm model ve imalatımız ile korkuluk üretimi ve korkuluk montajı ile hizmet vermekteyiz.

OSM Paslanmaz tüm korkuluk modelleri ile sektörün öncü kurumlarından biridir. Kurulduğu günden bu güne sayısız önemli korkuluk projelerinden başarı ile çıkmış OSM paslanmaz olarak korkuluk projelerinin vazgeçilmez tercih edilen kurumudur. Korkuluk imalat sürecinden, korkuluk projelendirme ve korkuluk uygulama sürecine kadar OSM Paslanmaz olarak her süreçte profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Korkulukların en çok kullanıldığı projelerin başında gelen merdivenler için birbirinden modern ve şık tasarımlara sahip onlarca çeşit merdiven korkuluk modellerine sahibiz. Merdiven korkulukları konutların yanı sıra, alışveriş merkezleri, okul, hastane, iş merkezleri gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu projelerde de fazlaca tercih edilmektedir. Bu projelerde merdiven korkuluklarının birinci tercih edilme sebebi bireylerin güvenliğidir.

Balkon korkulukları olarak konutların fazlaca tercih ettiği paslanmaz korkuluklar, firmamızca özenle imal edilmekte ve kullanım alanlarına profesyonel ve alanında uzman ekibimizce uygulanmaktadır. Balkonlara şıklık katan paslanmaz balkon korkulukları ayrıca önemli bir güvenlik aracıdır.

Teras korkulukları, balkon korkuluklarında olduğu gibi başta güvenlik ardı sıra kullanım alanına şıklık kazandıran uygulamalardır. Tüm paslanmaz teras korkuluklar OSM Paslanmaz atölyelerinde kendi imalatımız olarak üretilmektedir ve kullanım alanlarına uzman ekibimizce montaj edilmektedir.

Tüm korkuluk uygulamaları için gerekli paslanmaz kokuluk aksesuarlarının da imalatçısı ve ilk elden tedarikçisiyiz. Tüm korkuluk aksesuarlarını OSM Paslanmaz olarak direkt bizden temin edebilirsiniz.

OSM Paslanmaz olarak korkuluk alanında verdiğimiz hizmetler;

Korkuluk imalatı OSM Paslanmaz LTD. tarafından kendi bünyemizde üretilmektedir. Atalyölerimiz en son teknoloji makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Korkuluk modelleri OSM Paslanmaz en son teknoloji ve dünya standartlarında alanında uzman personel tarafından hem Türkiye hem de yurtdışına ihraç edilmektedir.

Korkuluk sistemleri bina dış cephelerinde, Hastane, AVM, Konutlarda özelliklerine göre OSM Paslanmaz bünyesinde çalışan Mühendislerimiz ve Teknik Ekibimizle statik ölçümler, hesaplamalar yapılarak ilk önce güvenlik baz alınarak projelendirilir.

Korkuluk fiyatları diğer malzemelere göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik görünümünden dolayı müşterilerimiz tarafından en ön planda tercih edilen imalatımızdır. Paslanmaz Çelik kullanılarak yaptığımız korkuluklar uzun yıllar ilk halini korur ve estetik görünümü ile de fiyat avantajı sağlar.

Bina korkulukları, AVM korkulukları, dış cephe balkon korkuluk, teras korkuluğu, merdiven korkuluğu, Okul korkuluğu, Havuz korkuluğu, Duvar korkuluğu, yangın merdiveni korkuluğu, balkon korkuluğu gibi tüm model ve imalatımız ile korkuluk üretimi ve korkuluk montajı ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Yorumlar
Gönder