ÜRÜNLER
Paslanmaz radyatör

Paslanmaz radyatör modelleri

Artık günümüzde klasikleşmiş mimari aksesuar kullanımlarından sıkılanlardan mısınız? Bir farklılık arayan ancak yine de önüne fazla bir alternatif getiremeyen bir düşüncede misiniz? Bu konuda sizlere fikir verebilecek bir aksesuarımız var; “Paslanmaz Radyatör Modelleri.” Evet, belki aklınıza hiç gelmedi. Ya da kullanım alanlarını düşünerek vazgeçtiniz. Ancak doğru tercihlerden birinin de bu radyatörler olduğuna emin olabilirsiniz.

Bu konuda anlaştıktan sonra böyle bir ürünü nereden yapacağınızı düşünüyorsanız da yine doğru adrestesiniz. Paslanmaz radyatörlerin tamamını kendi üretim atölyelerinde uzman kadrosuyla üreten OSMpaslanmaz, bu konuda da sizlere sorunsuz bir hizmet sağlayacaktır.

Son zamanlarda gerek konularda gerekse ofislerde yüksek kullanım oranına sahip olan radyatörler, mekanlara şıklık katmasının yanı sıra ısı tasarrufu da sağlayarak hem gözünüze hem de cebinize hitap eden yeni nesil bir üründür. Isıyı uzun süre içinde hapseden paslanmaz radyatörler, ortamlara şıklık katabilme özelliğinin yanı sıra en çok tasarruf sağlamak amacıyla tercih edilir. Bir de bu özelliklerinin yanı sıra kolay temizlenebilme ve kir pas tutmama özellikleri eklenince tercih oranları ciddi bir şekilde artış göstermektedir.

Paslanmaz olarak radyatör ve havlupan üretimi yapan OSMpaslanmaz, tüm ürünlerinde kullanım garantisi ve kaliteli işçilik güvencesi vermektedir. Uzman bilgisi ve deneyimli ekibiyle projelere özel olarak üretim sağlayan firma, projeye en uygun radyatör seçeneklerini sizlerin kullanımına sunacaktır. Uygun fiyat politikasından hiçbir zaman vazgeçmeyen firma, normal radyatörlere göre biraz daha pahalı olan paslanmaz radyatörler konusunda da piyasanın altında bir fiyatlandırma politikası izlemekte. Elde ettiğiniz tasarrufla zaten aradaki fiyat farkını kolayca çıkarabileceğiniz ürün olan bu aksesuarlar, modernizm çizgisine hakim, projeye uygun detaylarla mekanlarınıza şıklık katacaktır.

İstediğiniz ölçülerde istediğiniz mekana uygun radyatör tekliflerini piyasanın en uygun fiyatlandırmasıyla değerlendirmek için OSMpaslanmaz’a bir telefon açmanız yetecektir.

Radyatör seçiminde neden paslanmaz çelik tercih etmelisiniz?
Paslanmaz radyatörleri diğerlerinden ayıran en önemli özellik; ısı tasarrufu sağlaması ve ısıyı uzun süre muhafaza etmesidir. Bunun yanı sıra, temizlenebilme özelliği açısından büyük bir kolaylığa sahip olan bu radyatörler, mekanınızın hijyenle olan bağını da güçlü tutar. Modern çizgilerde modern dekorasyonlara uyabilecek bir yapıya da sahip olan bu radyatörler, kendisini diğer seçeneklerden birkaç adım öne çıkaracaktır.

 

Kullanıldığı her mekana şık ve modern çizgiler kazandıran paslanmaz radyatörler tamamı kendi atölyelerimizde uzman kadromuz ile yüksek kalite standartları ile üretilmektedir. OSM Paslanmaz olarak birbirinden şık ve modern paslanmaz radyatör modelleri üretmekte ve uygulamasını yapmaktayız. 

Paslanmaz radyatörler son zamanlarda gerek konutlarda gerekse ofisler yüksek oranda talep görmektedir. Bunun başlıca sebebi şık ve modern duruşu yanı sıra ısı tasarufu sağlamasıdır. Isıyı uzun süre içinde hapseden paslanmaz radyatörler ısı tasarufu özelliğinden dolayı çokca tercih edilmektedir. 

 

Kullanılan mekanlar için başlı başına bir dekor ürünü olan radyatörler paslanmaz ile birleşince çok daha şık ve modern bir çizgi kazanmaktadır. Şık ve modern bir ev dekorasyonu olması ötesinde paslanmaz radyatörlerin kolay temizlenmesi ve kir pas tutmama özellikleri tercih edilme sebepleri arasındadır. 

Paslanmaz olarak radyatör ve havlupan üretimi yapan OSM Paslanmaz tüm ürünlerinde kullanım garantisi ve OSM Paslanmaz güvencesi vermektedir. Uzman ve deneyimli ekibimizce projelendirilmesi ve üretimi yapılan paslanmaz radyatör modelleri kullanılacak projeye uygun şekillendirilebilmektedir. 

Paslanmaz radyatörler fiyatları bakımından sıradan radyatörlere nazaran biraz daha yüksek olsada ısı tasarafu ve uzun ömürlülüğü ile bu farkı fazlası ile geri kazandırmaktadır. Ancak OSM Paslanmaz olarak paslanmaz radyatör fiyatlarını belirlerken piyasanın oldukça uygun rakamlarını belirlemekte ve her bütçeye uygun projelendirmeler yapmaktadır.

Paslanmaz çelik radyatör modelleri ile mekanlarınızı hem ısıtın hemde dekora edin. Dekoratif radyatörler ya da dekoratif paslanmaz radyatör olarak da adlandırılan paslanmaz radyatör çizimlerimizi mekanlara özel yada standart çizimlerle yapmaktayız. Üstelik tüm gözleri üzerinize çeken bu şık radyatör modellerine OSM Paslanmaz aracılığı ile çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Radyatör Seçiminde Neden Paslanmaz Çelik Tercih Edilmelidir?

 

  • Paslanmaz radyatörler ısı tasarufu sağlar. Paslanmaz çelik radyatörler paslanmaz içeriğinden dolayı ısıyı önce hapseder sonra onu uzun süre korur.
  • Paslanmaz çelik radyatörler kir ve pas tutmaz. Paslanmaz özelliğinden dolayı tez temizlenir ve tam hijyen sağlar.
  • Paslanmaz radyatörler dekoratif özellikli ürünlerdir. Kullanım alanına dolgun şıklık ve ve modern çizgi kazandırır.
  • İstenilen uzunluk ve şekillerde paslanmaz radyatör tasarlanabilir. 

 

 

 

Yorumlar
Gönder