ÜRÜNLER
Spider Cephe

Spider cephe

Son zamanlarda dış mekanlardaki mimari alanlarda da birçok yenilik yapılmaktadır. Artık mimari proje denildiğinde akıllara konutların ya da mekanların iç dizaynı da akla gelmemektedir. Çünkü gelişen teknoloji ve estetik anlayışı özel dokunuşları her anlamda görünebilir hale getirdi. Bu anlamda özellikle dış mekan mimarisine yön veren “Spider Cephe” çalışmaları, kesinlikle istenilen özelliklere cevap verebilen bir üründür. Diğer adıyla transparan cephe sistemleri olarak bilinen bu yapılar, kendi farkını ortaya koyabilecek özel bir malzemeden üretilmektedir.

Sektörün duayenlerinden olan OSMpaslanmaz’ın İstanbul’daki atölyesinden tüm Türkiye’ye hizmet sunduğu bu mimari yapılar, özellikle doğa dostu ve yeşil enerji bina projelerinde yoğunlukla tercih edilmektedir. Çalışmalarını son zamanlarda asansör kaplama, bina ve mağaza dış ve iç kaplama alanlarında yoğunlaştırmış olan firma, mekanınızın farklılığını ortaya koyabilecek projelere imza atmaktadır.

Spider cephe sistemleri, yapılarda kullanıldığında enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra aydınlık bir ortam yaratır ve gün ışığından daha fazla yararlanmaya olanak sağlar. Tasarruf konusuna özellikle dikkat etmemiz gereken günümüzde, bulunmaz özellikte bir modeldir.

Transparan Cephe Sistemlerinde Uygulama

Spider cephe ya da diğer adı ile transparan cephe sistemlerinde OSMpaslanmaz kendi firma kalitesini ortaya koyan bir firmadır. Yılların deneyimi ve onlarca dev projenin güveni ile hizmet vermeye devam eden firma, bu anlamda uygulama yapılacak alana göre tasarım, üretim ve montaj çalışmalarının tamamını kendi ekibiyle ve yine kendi atölyelerinde gerçekleştirmektedir.

Spider cephe sistemleri; özellikle transparan çatı sistemleri, şeffaf asansör, havalandırma gibi yerlerde yoğun olarak kullanılır. Bu sistemlerde uygulama, sektörün en büyük yardımcısı paslanmaz çelik aksesuarlarla gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik parçalar ile birbirine tutturulan camlar oldukça sağlam bir yapıdadır. Farklı ve özel bir mimari tasarımla çok şık görünümlerin elde edilebileceği bu yapıların sayısı günümüzde git gide artmaktadır. Bu modeller, dış duvarlarda kullanıldığında dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde dizayn edilir. Isıyı ve sesi içeri geçirmemesiyle de ekstra izolasyon gerektirmeyen modellerde kullanılan camların kırılmaz olmasıyla da kolay kolay zarar görüp deforme olmaz.

Spider cephe detayı kısmında kurumumuz spider cephe teknik şartnamesine uygun tamamı profesyonel ekibimizce hazırlanan spider cephe detayı dwg ve diğer formatlarda hazırlanıp üretime gönderilmektedir.

Spider Cephe Aksesuarları

Spider cephe aksesuarlarının üretimini ve satışını gerçekleştiren OSMpaslanmaz, transparan cephe montajı için gerekli tüm malzeme, ekipman ve paslanmaz aksesuarları kendi atölyelerinde kendi markasıyla üretmekte ve garantili olarak satışa sunmaktadır.

Spider cephe aksesuarları, spider cephe ekipmanları olarak kullanılan paslanmaz manet, spider cam tutucu, paslanmaz konnektör, cam kolon spider, cam kolon bağlantı parçaları, paslanmaz rotil, paslanmaz cam tutucular firma tarafından üretilirken Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapılmaktadır. İster 1 adet, ister bin adet alım yapabileceğiniz stok ürünler ile sizde projelerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Spider / Transparan Cephe Fiyatları

Her proje detayında kullanılan ürün özelliklerine, boyutlara ve ölçülere göre fiyatlandırma çalışması yapan OSMpaslanmaz, kaliteyi en uygun fiyata sunma düşüncesinden asla vazgeçmez. Tüm spider cephe fiyatları, transparan cephe fiyatları konusunda firmayla 0216 314 89 64 nolu telefondan iletişim kurabilirsiniz. Projenizin her detayında kendi imzamızla yer almaktan onur duyacağız.

Piyasada maksimum kalite, minimum fiyat politikasını bir araya getiren firma, 2002 yılından günümüze devam eden iş tecrübesiyle transparan cephe kaplama ve aksesuarları alanında en çok tercih edilen kurumdur. Fiyat detaylarını projenin büyüklüğü, uygulama alanının detayları, kullanılacak malzeme seçimi gibi bir çok kriter belirlese de sizlere en uygun proje tekliflerini sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Spider Cephe / Transparan Cephe Sistemleri

OSM Paslanmaz olarak kuruluşumuzdan günümüze ülkemize değer katan bir çok projenin spider cephe diğer adı ile transparan cephe sistemlerine imza attık. Son zamanların dış mekan mimarisine yön veren spider cephe kaplamaları konusunda uzman ve deneyimimiz ile gerek modelleme, gerek üretim ve gerekse de montajlama da Türkiye`nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Spider cephe sistemlerinde çalışmalarımızı asansör kaplama, bina ve mağaza dış ve iç kaplama alanlarında yoğunlaştırmış durumdayız. Özellikle doğa dostu, yeşil enerji bina mimarisinde yoğun olarak tercih edilen spider cephe sistemleri enerji tasarrufu sağlar, aydınlık bir ortam yaratır ve gün ışığından daha fazla yararlanmanıza olanak sağlar.

Transparan Cephe Sistemlerinde Uygulama

Spider cephe ya da diğer adı ile Transparan cephe sistemlerinde OSM Paslanmaz olarak yılların deneyimi ve onlarca dev projenin güveni ile hizmet vermekteyiz. Bu anlamda uygulama yapılacak alana göre tasarım, üretim ve montaj çalışmalarının tamamı kendi ekibimizle yine kendi atölyelerimizde gerçekleştirilmektedir.

Spider cephe sistemleri; transparan çatı sistemleri, şeffaf asansör, havalandırma gibi yerlerde yoğun olarak kullanılır. Bu sistemlerde uygulama paslanmaz çelik aksesuarlarla gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik parçalar ile birbirine tutturulan cam oldukçada sağlamdır. Dış duvarlarda kullanıldığında dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde sistem kullanılır. Isıyı ve sesi içeri geçirmemesiyle de ekstra izolasyon gerektirmez. Kullanılan camlar kırılmaz olduğu içinde kolay kolay zarar görmez.

Spider cephe detayı kısmında kurumumuz spider cephe teknik şartnamesine uygun tamamı profesyonel ekibimizce hazırlanan spider cephe detayı dwg ve diğer formatlarda hazırlanıp üretime gönderilmektedir.

Spider Cephe Aksesuarları

OSM Paslanmaz olarak spider cephe aksesuarları üretimi ve satışı da gerçekleştirmekteyiz. Transparan cephe montajı için gerekli tüm malzeme, ekipman ve paslanmaz aksesuarlar kendi atölyelerimizde kendi markamız ile üretilmekte ve garantili olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

Spider cephe aksesuarları, spider cephe ekipmanları olarak paslanmaz manet, spider cam tutucu, paslanmaz konnektör, cam kolon spider, cam kolon bağlantı parçaları, paslanmaz rotil, paslanmaz cam tutucular firmamız tarafından üretilmekte ve Türkiye`nin her yerine sevkiyat yapılmaktadır. İster 1 adet, ister bin adet alım yapabileceğiniz stok ürünlerimiz ile sizde projelerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Spider / Transparan Cephe Fiyatları

Tüm spider cephe fiyatlarıtransparan cephe fiyatları konusunda kurumumuz ile 0216 314 89 64 nolu iletişim hattımızdan görüşme sağlayabilir, projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca spider cephe aksesuar fiyatları ile transparan cephe aksesuarları fiyatları konusunda da bizlere yine iletişim telefonumuzdan ya da iletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz. 

Piyasada maksimum kalite, minimum fiyat politikası ile 2002 yılından günümüze devam eden iş tecrübemiz ile transparan cephe kaplama ve aksesuarları alanında en çok tercih edilen kurumuyuz. Fiyat politikamızı projenin büyüklüğü, uygulama alanının detayları, kullanılacak malzeme seçimi gibi bir çok kriter ile belirlemekte ve buna göre projelere teklif sunmaktayız. 

 

 

Yorumlar
Gönder