ÜRÜNLER
Spider Cam Tutucu

Spider cam tutucu

Sağlamlığın ve güvenliğin had safhada olması gereken günümüz mimari yapılarında artık her ürün teknolojik ortamlarda ve en ince detaylar hesaplanarak üretilmektedir. Bu anlamda tabi ki her proje için özel olarak hazırlanmış ve dizayn edilmiş ürünleri kullanmak şarttır. Daha sonrasında ürünle ilgili olarak yaşanacak her sorunda açılacak yeni arızalar can sıkıcı durumlar yaşayabilmektedir. Bu yüzden son zamanların yaşam alanlarına şıklık ve modern çizgi katan cam cephelerde kullanılan “Spider Cam Tutucu”lar hem sağlamlık hem de tam bir bütünlük sağlamak açısından en önemli aksesuarlardandır.

Kalitenin ve uzman bilgisinin harmanlanarak üretime dönüştüğü OSMpaslanmaz atölyesinde her ürün titiz işçilik ve tecrübeyle yoğrulmuş ekip tarafından üretilir. 2002 yılından bu yana sektöründe öncü olan ve sadece üretim yapmayıp kendi sektöründeki firmalara ürün tedariği de sunan firma, sorunsuz hizmet sunma kalitesiyle sizlere projelerinizde tam destek sağlayacaktır.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu tamamlayıcı aksesuarlar, hijyenik koşulları barındırmasıyla da rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Spider cam tutuculu cepheler için üretilen spider cam tutucu bağlantı parçaları, 4’lü spider 3’lü spider  2’li spider ve 1’li spider olacak şekilde üretimden çıkar.  Paslanmaz boru veya profil kolon taşıyıcılar ile birlikte özel cam tutucu spider bağlantılar kullanarak son derece dayanıklı olan bu aksesuarlar, günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Modern mimarilerin tümünde kullanılan cam modelleri, sabitlenebilmesi ve sağlam kalabilmesi için bu modellere ihtiyaç duyar.

Kaliteyi uygun fiyata sunma prensibinden asla vazgeçmeyen OSMpaslanmaz, sizlere bir telefon kadar yakın durarak her projenizde en büyük destekçiniz olmaya adaydır. Sizlere hizmet sağlamak firmanın gurur kaynağı olacaktır.

Spider cam tutucu Modelleri Ve Fiyatları

Son zamanlardaki çalışmalarıyla hem mimari anlamda zenginlikler ortaya koyan hem de Türkiye ekonomisine artı değer sağlayan yapı sektörü, gün geçtikçe yeni projelerle ve yeni ürünlerle hizmet ağını geliştiriyor. Sadece yığma betonlarla yaşam alanları yaratmayı bir kenara bırakarak görselliği de ön plana alan sektör temsilcileri, camın varlığından da her alanda yararlanmaya başlamıştır. Hal böyle olduğunda da bu aksesuarların kullanımını en kolay ve en sağlam hale getirmek bir şarttır. Bu yüzden cam kullanımında yan ürünler kullanmak da artık kaçınılmaz olmuştur günümüzde. Yaşam alanlarına şıklık, estetiklik ve modern bir çizgi katan camların kullanımında olmazsa olmaz olan “Spider Cam Tutucu”lar da bu aksesuarların en başında gelen özel bir üründür. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve güvenlikle kullanım ömrünü bir arada harmanlayan bu ürün, sektörde camın kullanım alanını oldukça fazlalaştırmıştır.

Sektörünün öncüsü olan OSMpaslanmaz, her üründe olduğu gibi bu aksesuarların üretimi ve tedariğinde de başı çekmektedir. Uzman bilgisi ve titiz işçiliği bir arada sunan firma, sektörde camın kullanıldığı her alana özel ürünler ortaya koyabilmektedir. Yaşam alanlarına şıklık ve özgünlük katarken güvenlik ve sağlamlık konusunda da özveriyle çalışan firma, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ürün tedariğinde bulunabilecek kapasiteye sahiptir.

Yaşam alanlarının kaliteli ve sağlam bir yuvaya dönüşebilmesi için her ayrıntı önemlidir. Bu yüzden kaliteli ürünü yine titiz işçilikle buluşturan firma tercihleri de ayrıntıların bütünleşik iyi olmasına vesile olacaktır. Bu anlamda OSMpaslanmaz firma prensibi haline getirdiği kaliteyi uygun fiyata sunma prensibinden asla vazgeçmez. Sizler de sorunsuz bir hizmeti kaliteli ve uygun fiyata almak isterseniz firma bir telefon kadar yakın. Tüm projelerinizde sizlere sorunsuz hizmet sağlamak firmanın gurur kaynağı olacaktır…

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder