ÜRÜNLER
Spider Cam Tutucular

Spider cam tutucular

Oluşturulan bütünlerin tümünde aslında parçaların bir araya gelmesi ve bir araya gelen parçaların da doğru konuşlandırılması gerekir. Bu yaşam standartlarımızın her evresinde vazgeçilemeyecek doğruluktaki kuraldır. Özellikle mimari yapılarda göreceğimiz her çalışma, birkaç parçayla bir bütünü oluşturan aksesuarlardan oluşmaktadır. Yaşam alanlarımızın kalitesini de bu aksesuarların belirleyeceğini göz önüne alırsak, bütünleşen her parçanın kesinlikle kaliteli ve doğru olarak bir araya getirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden özellikle spider cephelerde kullanılan “Spider Cam Tutucular”, kesinlikle bu mimari yapıların en önemli yapı taşlarındandır.

Paslanmaz cam tutucu olarak da bilinen spider cam tutucular, transparan cephe sistemlerinin en önemli ekipmanlarından biridir. OSMpaslanmaz’ın uzman bilgisiyle kendi atölyelerinde üretilen bu aksesuarlar, yüksek kalite paslanmaz ham madde kullanımıyla üretilir ve pürüzsüz bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Paslanmaz cam tutucular konusunda model olarak da üzerine kayıtlı patentlere sahip olan firmanın tüm Türkiye’de spider cephe sistemleri montajı yapan şirketlere büyük desteği dokunur.

Modelleme sürecinden üretime, üretim sürecinden montaja kadar projelerinizin tüm aşamalarında profesyonel ve alanında deneyimli ekibiyle hizmet veren OSMpaslanmaz, Edirne’den Kars’a tüm Türkiye adet sayısının hiç önemi olmadan adrese teslim ürün gönderebilecek yapıya sahiptir. Firma olarak elinde sürekli kendi üretimi olan cam tutucuları bulunduran firma, her an ürün satışına hazır konumdadır. Perakende olarak satış yapabileceğiniz firmayla toptan alışverişlerinizde de fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Ulusal ve uluslar arası birçok firmaya ürün tedariği sağlayan firma, sizlere kaliteli hizmet sunabilmenin onurunu yaşamakta.

Her projeyi ayakta tutacak en önemli yardımcı malzemelerin başında gelen spider cam tutucular, projenin tüm detayında kullanılması zorunlu bir aksesuardır. Sağlam, şık ve uzun ömürlü olan yapısıyla sizlerine isteklerine cevap verebilecek olan bu aksesuarlar, ölçülerine ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Uygulanış şekline göre de farklılık gösteren ürünlerin en kalitelisine OSMpaslanmaz’dan ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da spider cam tutucu üretimi, satışı ve montajı hizmetini bir arada sunan firma bulmak neredeyse imkansızdır. OSMpaslanmaz olarak bizler ise 2002 yılından günümüze bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Spider Cam Tutucu Ölçüleri

Ölçü projenizde kullanacağınız cam tutucu modeline gör değişecektir. En güncel spider cam tutucu ölçüleri için bize 0216 314 89 64 nolu telefondan ya da info@osmpaslanmaz.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Spider Cam Tutucu Fiyatları

OSM Paslanmaz olarak hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından günümüze maksimum kalite, fayda ve hizmet minimum fiyat politikası ile çalışmaktayız. Tüm paslanmaz proje tekliflerinde bu prensibimize uymaya özen gösteririz. Bizden teklif alacağınız paslanmaz cam tutucu fiyatları sektörün en iyi işçiliği için talep edilen en uygun teklif olacağını taahhüt ederiz. Spider cam tutucu fiyatlarımız sektörün oldukça altında üretici fiyatı olup toplu alımlarda ıskonto bedelleri belirlenmiştir. 

Spider Cam Cephe Tutucu

Paslanmaz cam tutucu olarak da bilinen spider cam tutucular, transparan cephe sistemlerinin en önemli ekipmanlarından biridir. Spider cephe aksesuarları içinde en çok ihtiyaç duyulan ürün olan spider cam tutucular Osm Paslanmaz olarak %100 yerli üretim olarak kendi atölyelerimizde yüksek kalite paslanmaz ham madde ile pürüzsüz üretilmektedir. Kendi üretimimiz olan paslanmaz cam tutucular, model olarak da üzerimize kayıtlı patentlerle tüm Türkiye`de transparan / spider cephe sistemleri montajı gerçekleştiren şirketlere büyük yardımları dokunmaktadır. Spider cephe sistemlerine hayat veriyoruz. 

Modelleme sürecinden üretime, üretim sürecinden montaja kadar projelerinizin tüm aşamalarında profesyonel ve alanında deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye`ye, ülkenin bir ucu Kırklareli`nden bir ucu Iğdır`a kadar 81 ilimize ister tek adet, ister bin adet üretim yaparak adrese teslim spider cam tutucu ürünümüzü gönderiyoruz.  Planer cam cephe kaplama sistemi`nin değişmez en önemli parçası olan bu cam tutucular firmamızda kendi üretimimiz olarak sürekli stoklu olarak satışa hazır tutulmaktadır. Osm Paslanmaz bugün ulusal ve uluslar arası bir çok paslanmaz çelik firmasına bu ürünlerin toplu satışını da gerçekleştirmektedir.

 

Spider cam tutucu detayı önemli bir aksesuardır. Tüm projeyi ayakta tutacak en önemli yardımcı malzemedir. Bu anlamda hem sağlam, hem de şık dizayn ile üretim gerektirmektedir. Spider cam tutucu ölçüleri modele göre farklılık göstermektedir. Cam tutucu modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Cam bağlantı parçaları projenin uygulanış şekline göre farklılık gösterebilir. Paslanmaz cam tutucular da bunlardan biridir.

İstanbul`da spider cam tutucu üretimi, satışı ve montajı hizmetini bir arada sunan firma bulmak neredeyse imkansızdır. Osm Paslanmaz olarak bizler ise 2002 yılından günümüze bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Spider Cam Tutucu Ölçüleri
Ölçü projenizde kullanacağınız cam tutucu modeline gör değişecektir. En güncel spider cam tutucu ölçüleri için bize 0216 314 89 64 nolu telefondan ya da info@osmpaslanmaz.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Spider Cam Tutucu Fiyatları

OSM Paslanmaz olarak hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından günümüze maksimum kalite, fayda ve hizmet minimum fiyat politikası ile çalışmaktayız. Tüm paslanmaz proje tekliflerinde bu prensibimize uymaya özen gösteririz. Bizden teklif alacağınız paslanmaz cam tutucu fiyatları sektörün en iyi işçiliği için talep edilen en uygun teklif olacağını taahhüt ederiz. Spider cam tutucu fiyatlarımız sektörün oldukça altında üretici fiyatı olup toplu alımlarda ıskonto bedelleri belirlenmiştir. 

 

Yorumlar
Gönder