ÜRÜNLER
Asansör Cam Kaplama

Asansör cam kaplama

Katlar arası bağlantıyı sağlayacak olan unsurlar çok önemlidir. Yük ve insanların taşınmasında en temel görevi de asansörler almaktadır. Ancak can güvenliğinin kesinlikle çok sağlama alınması gereken bu mimari unsurlar, çelik profil iskeleti ile askı halatlarına bağlı, kapılı veya kapısız olabilen çelik konstrüksiyonlardır. Asansör kabinleri çelik bir zemin ve taşıyıcı bir iskeletten meydana getirilir. Kabin iskeleti yan duvarlar ve tavanla kaplanarak kapalı bir hacim yaratılır. Kabinler asansörün trafik durumuna ve taşıdıkları yük miktarı ve cinsine göre şekillendirilir. Böylesine çelik halatlara ve taşıyıcı iskeletlere bağlı bir cismi güzel göstermek de tabi ki camlara düşer. Bu konuda görev “Asansör Cam Kaplama” aksesuarlarına bırakılır. Birçok çeşidi bulunan cam kaplamaların en çok tercih edilen modelleri cam kaplama ve paslanmaz çelik saclı asansörlerdir.

2002 yılından bu yana sektörün nabzını tutan ve öncü olan OSMpaslanmaz, asansör cam kaplama imalatını tamamen kendi bünyesinde yapmaktadır. Sizlerin yaşam alanlarınıza şıklık katma düşüncenizle özdeşleşebilecek birçok unsuru ustaca bir araya getirebilen firma, kaliteli hizmet anlayışıyla modern bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bina içlerinde, holdinglerde, okullarda, kolejlerde, otellerde, iş hanlarında, plazalarda, hastaneler, tıp merkezlerinde ve daha birçok yaşam alanından sorunsuzca kullanılabilen bu asansörler, güvenle kullanılabilir haldeyken gündelik yaşamı da oldukça kolaylaştırır.

Asansör cam kaplama modellerinin içerisinde desenler ve şekillendirmeler yapılması mümkündür. Seçenekler arasından seçeceğiniz her modeli aynı itina ve titizlikle işleyecek olan OSMpaslanmaz, yapılarınıza güvenli ve şık bir tasarım sağlamaktan da öte sorunsuz bir hizmet sunacaktır. Paslanmaz çelikle birleştirilen cam kaplama modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Hizmetinizi bizim firmamızdan aldıysanız, asansörlerin kullanımı tamamen güvenlidir.

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye aynı kalitede hizmeti ulaştıran OSMpaslanmaz, uzman bilgisi ve kaliteli ürün kullanımıyla sizlere iyi ki tercih etmişiz dedirtecektir. Kaliteyi uygun fiyata sunma prensibinden de asla vazgeçmeyen firma, sizlere bir telefon kadar yakın. Firma, tüm projelerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Asansör Cam Kaplama Modelleri

Asansör; Yük ve insanların katlar arasında taşınmasında kullanılan çelik profil iskeleti ile askı halatlarına bağlı, kapılı veya kapısız olabilen çelik konstrüksiyonlardır. Asansör kabinleri çelik bir zemin ve taşıyıcı bir iskeletten meydana getirilir. Kabin iskeleti yan duvarlar ve tavanla kaplanarak kapalı bir hacim yaratılır. Kabinler asansörün trafik durumuna ve taşıdıkları yük miktarı ve cinsine göre şekillendirilir. Asansör cam kaplamanın bir çok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitleri bakımından en çok tercih edilen asaönsörler cam kaplama ve paslanmaz çelik saçlı asansörlerdir. Asansör cam kaplama imalatı kendi bünyemizde yapılmaktadır. Asansör cam kaplama içerisinde farklı desenler ve şekillendirme yapılması mümkündür. Asansör cam kaplamalar paslanmaz çelik ile birleştirilir. Kullanımı tamamen güvenlidir. Asansör cam kaplama bina içlerinde, holdinglerde, okullarda, kolejlerde, otellerde, iç hanlarında, plazalarda, hastanelerde, tıp merkezlerinde vb gibi her alanda hayatımızı kolaylaştırmak için güvenle kullandığımız ve en çok tercih edilen asansörlerdir.

Yorumlar
Gönder