ÜRÜNLER
Paslanmaz Rotil

Paslanmaz rotil

Projelerinize özel çözüm üretmek noktasında sizlere yıllardır hizmet veren OSMpaslanmaz, kendi sektöründeki öncü kuruluş olma vizyonuna hızla devam ediyor. Cephe dizaynları, proje geliştirme ve tasarım konularında mimarlara dahi yön verebilen firma, ayrıca sektörün en önemli ürün tedarikçisidir de. Transparan cepheler için kullanılması elzem olan “Paslanmaz Rotil” ürünleri konusunda da liderliğinden ödün vermeyen firma, kendi atölyelerinde üretimini yaptığı malzemelere oldukça güvenmektedir. Firma her üründe olduğu gibi bu üründe de ürünün bütün kalite kontrollerini yaptıktan sonra satışa sunar.

Kendi bünyesinde OSMpaslanmaz, paslanmaz rotil spider cephe rotili, ısı cam rotili, cam basamak rotili, korkuluk rotili gibi rotiller üretmektedir. Bunun yanı sıra firma, yine özel ölçülerde paslanmaz rotiller ve cephe çözümleri sunabilecek alt yapıya da sahiptir.

Cam kolon rotil sistemini diğer cephe sistemlerinden ayıran temel bir özellik vardır, bu en önemli özellik de taşıyıcılarının cam olmasıdır. Bu ürünün kullanılmasıyla elde edilen cepheler anlayacağınız üzere transparan bir görünümle örülebilmektedir. Paslanmaz 304 – 316 kalite gövdeye sahip olan rotiller, 6 milimetre ile 21,52 milimetre aralığında camlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Montajı kolay olan cam kolon rotilleri iç ve dış mekan cephe sistemlerinde özellikle tercih edebilirsiniz.

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ürün tedariği ve kaliteli işçilik hizmeti sunan OSMpaslanmaz, her projenizde sizlere sorunsuz bir hizmet kalitesiyle yardımcı olacaktır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firma, istediğiniz her proje detayında sağlıklı ve ustaca bir hizmet sunacaktır.

Noktasal cam tutucular

Paslanmaz çelik cephe sistemlerinde cam bağlama aparatı olarak kullanılan noktasal cam tutucular, cephede metal görüntüsünü en az seviyede gösteren üründür. Başka metal görüntüsü olmadan oldukça saydam ve transparan cephe oluşmasını sağlayan bu ürünler, OSMpaslanmaz bünyesinde hem üretilip hem de satışa sunulmaktadır. Ayrıca projelerinizde montaj hizmeti verebilecek uzman kadroya da sahip olan firma, sizlere sorunsuz bir hizmet sağlayacaktır.

Paslanmaz Rotil Fiyatları

Spider sistem olarakta bilinen paslanmaz rotiller firmamızda tamamen kendi imalatımız olamklaberaber bütün kalite kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Paslanmaz rotil spider cephe rotili, ısı cam rotili, cam basamak rotili, korkuluk rotili gibi rotiller üretmekteyiz ve ayrıca özel ölçülerde paslanmaz rotiller ve cephe çözümleri de sunmaktayız. Projelerinize özel çözüm üretmekle birlikte cephe dizaynları, proje geliştirme, tasarım konularındada mimarlar firmamızın tecrübelerinden faydalanmaktadır. 

 

 

Yorumlar
Gönder