ÜRÜNLER
Paslanmaz Kollektör

Paslanmaz kolektör

Yılların bilgi ve birikimiyle sektörünün öncüsü olma hedefinde hızla ilerleyen OSMpaslanmaz, istediğiniz her detay ve ölçülere göre üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Paslanmaz ürün üretimi ve tedariği konusunda sektörün lideri olma düşüncesiyle kaliteli işçilik prensibinden ödün vermeyen firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

Her mekâna ve her dizayna uygun aksesuarlarıyla sektöre yön veren firma olan OSMpaslanmaz, “Paslanmaz Kolektör” üretiminde de aynı hassasiyet çizgisinde üretim yapmaktadır. Üretim tercihlerinde kesinlikle ucuza kaçmayan ve tamamen kendi üretim kalitesindeki kontrol mekanizmasıyla hareket eden firma, ürünlerine firma garantisi sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Firma, su tesisatı kolektörleri, havuz fıskiye kolektörleri, arıtma cihazları, filtreler, kazan tesisatları gibi kolektöre ihtiyaç duyulan her mekâna üretim sağlayabilme potansiyeline sahiptir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve tamamen kendi imalatıyla sağlam bir üretim yapan firma, şirket politikası gereği uygun fiyatlarla sizlerin bütçenizi sarsmadan hizmet sağlamakta. Argon kaynaklı sızdırmaz ve pislik tutmaz işleve sahip üretim yaparken hijyeni ve kaliteyi sizlere bir opsiyon olarak sunmayan firma, çalışma standartları gereği bu unsurları zaten prensip edinmiştir. Doğru metotlarla imalatı yapılan ürünler, oldukça verimli bir şekilde kullanıma sahiptir.

Sizlerde bulunduğunuz mekânların şık ve gösterişli bir hal almasını istiyorsanız, bunu da yaparken gerçekten hem kaliteli hem kullanışlı hem de hesaplı bir ürün kullanmayı planlıyorsanız, OSMpaslanmaz’a bir telefonla ulaşmanız yeterlidir. Ofisinizin çevresini veya oturduğunuz mekanın etrafını fark edilir bir hale getirmek ve istediğiniz özgün görünümü sizlere sağlamak için projenin detaylarında sizlere kesintisiz hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz. Sizler de sektördeki bir çok kurum ve kuruluşun yanı sıra perakende anlamında birçok kişinin tercihi olan OSMpaslanmaz’la iş birlikteliği yürütmelisiniz.

İhtiyaçlara yönelik çok uzun ömürlü dayanıklı ve sağlam tamamen kendi imalatımız olan kollektorler üretmekteyiz. Yaptığımız kollektör imalatları başlıca kullanım alanları ise, Sutessisatı kollektörü, havuz fiskiye kollektörü, arıtma cihazları, filitreler, kazan tesisatları v.b gibi ihtiyaç duyulan yerlerde argon kaynaklı sızdırmaz, pislik tutmaz, hijyen kalır, doğru metotlarda imalatı yapıldığında oldukça verimlidir.

Yorumlar
Gönder