ÜRÜNLER
Paslanmaz Küre

Paslanmaz Küre , Paslanmaz Çelik Küre, İnox Küre, Krom Küre, Metal Küre İmalatı, Büyük Küre, Peyzaj Küre, İşmerkezi ve otel girişleri küre imalatı yapmaktayız.

Osm paslanmaz firmasının tamamen kendi üretimi olan paslanmaz küre ler en yüksek kalite olan paslanmaz çelik malzemeden yapılmaktadır. Yaptığımız küreler, satine bitişli, ayna parlak  ve titanyum gold olarak üretmekteyiz.

Paslanmaz Çelik küre

Günümüzde insanoğlu her alanda kendi farkındalığını ortaya koyarak hem kendi estetik anlayışı çevresinde yaşamak hem de kaliteli bir hayat sürmek istiyor. Bunun için de her objeyi kendi istediği gibi dizayn edip hayatına uygulamayı planlıyor. Ki zaten günümüzde gelişen teknolojinin vasıtasıyla bu da mümkün oluyor. Her ürüne şekil verebilme, etkinliğini artırabilme, parçaları birleştirebilmek de teknolojinin yardımıyla pek mümkün. Bu yüzden de artık envai çeşit üründen dekoratif ürünler elde edilebiliyor. Bu anlamda da insanoğlu artık grileşen şehirlerden ve hep birbirinin aynısı olan mimari yapılardan oldukça sıkılmış durumda. Bu sebeple de insanlar hep daha iyisini daha güzelini aramaktadır. Son dönemlerde mekanlarda kullanılabilecek özel ürünlerden birisi de “Paslanmaz Küre”lerdir. Bu ürün insanoğlunun dekoratif ürün arayışı ve güzel bir görünüm elde etme düşüncesiyle ortaya çıkmış çok özel bir üründür.

Sektöründeki varlığını öncü olarak sürdüren ve her fırsatta da bunu gösteren OSMPaslanmaz, bahsi geçen ürünle ilgili de kendi tecrübe ve marka değerini göstererek üretim yapmaktadır. Kendi teknolojik atölyelerinde en ince detayları dahi hesaplayarak hareket eden firma, tüm beklentilere cevap verebilme, istekleri karşılayabilme özelliğine de sahiptir.

Özel olarak imalat yapabilen ve tecrübesini konuşturan firma, paslanmaz küreleri 304 ve 316 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edip yüzeyini de parlatma işlemine soktuktan sonra satışa sunmaktadır. Her ayrıntıyı kendi atölyesinde özel olarak üretebilen firma, her ölçü, boyut ve tipte küre imalatı yapabilmektedir. İstanbul Dudullu’daki atölyesinden tüm Türkiye’ye ürün tedariği sunabilme özelliğine sahip olan OSMPaslanmaz, her proje için özel ölçülerle çalışarak istenen detaylara uygun olarak üretim yapabilmekedir.

Mekanların havasını değiştiren ve her uygulandığı alanda ultra lüx bir görünüm yaratan küreler OSMPaslanmaz bünyesinde mümkün olan en iyi teknolojiyle üretilir ve en iyi şekilde yaşam alanlarında uygulanır. Kaliteyi uygun fiyata sunma prensibinden vazgeçmeyen firma, paslanmaz küreler için de aynı prensibi uygulamaktadır. Her projenin başlangıç aşamasından montaj anına kadar titiz işçilik ve kaliteli bir hizmet sunan firma, kolay temizlenebilen, kolay kir tutmayan ve sağlıklı olan küreleri her mekana uygulayabilmektedir. Süs havuzlarından bahçe süslerine kadar birçok alana ürünü uygulayabilen firma, bilinçli işçilik anlayışıyla sorunsuz bir çalışma sunmaktadır.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan OSMPaslanmaz, kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz ve sorunsuz hizmet anlayışının da tam karşılığı olan her hizmeti keyifle sunacaktır. Firma, siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Üretim ve imalatını yaptığımız küre ölçüleri ise Ø 500, 600 700, 800, 900, 1000, 1200, 1500, 2000, 3000, 4000, 5000 ve 6000 mm ye kadar istenizlen bütün ölçülerde yapabilme yeteneğine sahibiz. Ürettiğimiz küreler, süs havuzlarında, iş merkezi girişlerinde, avmlerde, bahçe peysaj düzenlemesinde ve süs ve dekoratiflik katılması gerekenyerde mimarların en özgün tasarımlarında kullanılmaktadır.

 

Yorumlar
Gönder