ÜRÜNLER
Şadırvan Oturakları

Şadırvan oturakları

Cami ve mescitlerde abdest alınırken insanların daha kolay bir şekilde hareket edebilmesini sağlamak için üretilen tabure şekline “Şadırvan Oturakları” adı verilir. Tabi sadece abdesthane özelinde düşünülmemesi gereken bu oturak çeşitleri, cami ve mescitlerde yine planlı bir oturma düzenini sağlamak amacıyla da kullanılabilir. İç dizaynın ve ambiyansın gerektirdiği şekilde dekoratif unsurlarla hazırlanabilen bu oturaklar, sadece ülkemizde değil, tüm Müslüman âleminin hizmetine sunulabilen bir ibadet kolaylığı sağlamaktadır.

Bugün nerede olursak olalım, yürüyerek kesinlikle bir camiye ulaşabiliriz. Ve bizler bu kutsal yerlerde insanların kolaylıkla ibadet edebilmesine ufakta olsa bir katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu! İstenilen her detayla, paslanmayacak bir şekilde dayanıklı ve uygun fiyatla hizmet verebildiğimiz bu alanda, kendi iç huzurumuzla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

OSMpaslanmaz’ın uzman bilgisi ve kaliteli üretim anlayışıyla hareket ederek ürettiği bu oturaklar, ömür boyu garantili olarak kullanım alanlarının hizmetine sunulur. Paslanmaz çelik ve krom malzemeden üretilen borunun üzerine ya da kutu profilin üzerine oturtulan ahşap, deri, verzalit ve paslanmaz çelik malzemesiyle kullanıma hazır hale gelen oturaklar, dış etkenlere karşı da dayanıklı olduğundan oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Firmamızın kendi atölyelerinde argon kaynak teknolojisiyle üretilen bu ürünler, usta ellerin dokunuşuyla hem Müslüman alemine hitap ederken firmanın yüzünü kara çıkartmayacak hem de kullanıcılarının sorunsuzca uzun yıllar kullanabilmesine olanak sağlayacaktır.

Temizliğin imandan geldiği dinimizde temizlenmesi ve hijyenik tutulması da kolay olan bu ürünler, boya istemez, pas yapmaz ve çok kolay temizlenir. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ürün tedariği sağlayabilen OSMpaslanmaz, istediğiniz her ölçü ve adette üretim yapabilme yetkinliğine sahiptir. En uygun fiyatı sunma politikasından asla ödün vermeyen firma, sizlere bir telefon kadar yakın.

Sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız…

Şadırvan Oturak Modelleri

Cami ve mescitlerde abdest alınırken insanların daha kolay bir şekilde hareket edebilmesini sağlamak için üretilen tabure şekline “Şadırvan Oturakları” adı verilir. Tabi sadece abdesthane özelinde düşünülmemesi gereken bu oturak çeşitleri, cami ve mescitlerde yine planlı bir oturma düzenini sağlamak amacıyla da kullanılabilir. İç dizaynın ve ambiyansın gerektirdiği şekilde dekoratif unsurlarla hazırlanabilen bu oturaklar, sadece ülkemizde değil, tüm Müslüman âleminin hizmetine sunulabilen bir ibadet kolaylığı sağlamaktadır.

Bugün nerede olursak olalım, yürüyerek kesinlikle bir camiye ulaşabiliriz. Ve bizler bu kutsal yerlerde insanların kolaylıkla ibadet edebilmesine ufakta olsa bir katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu! İstenilen her detayla ve uygun fiyatla hizmet verebildiğimiz bu alanda, kendi iç huzurumuzla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Müslümanların ibadet hane yeri camilerimize, mescitlerde, kuran kurslarında, abdest almaları için geliştirdiğimiz paslanmaz ayaklı, ahşap veya verzalit gibi sudan etkilenmeyen oturak malzemeleri kullanarak, ömürboyu garantili, paslanmayan ve bozulmayan yapısıyla, insanlar` ın abdestini almak için oldukça kullanışlı, yaşlılarımızın rahat ederek kullandığı şadırvan oturakları üretmekteyiz. 

Şadırvan Oturakları; Paslanmaz boru ve paslanmaz kutu profiller kullanarak, ayrıcada oturak kısımlarını ahşap, deri, verzalit ve paslanmaz çelik gibi uzun ömürlü malzemelerimiz ile hem dayanıklı hemde uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Krom malzemeden ürettiğimiz ve dış etkenlere dayanıklı uzun yıllar kullanılacak oturaklar üretmekteyiz. Ürettiğimiz oturakları tamamen kendi fabrikamızda ve usta ellerde argon kaynak teknolojisi ile üretiyoruz.

Şadırvan Abdest Taburesi: Camilerde abdest alırken büyük kolaylık sağlayan özellikle yaşı ilerlemiş vatandaşlarımızın kolylıkla abdest alması için yaptığımız abdest ayaklıklarını tamamen paslanmaz çelik krom malzemeden üretmekteyiz.  Ürettiğimiz malzemeler 304 kalite paslanmaz kullanılarak uzun kullanıma uygundur. Temizlik yapması kolaydır, hijyen malzemedir, boya istemez ve pas yapmaz, yıllardır hizmet veren firmamızın ürünleriyle sizler de sudan etkilenmeyen paslanmayan, uzun ömürlü, abdest almayıkolaylaştıran ürünlerle buluşturuyoruz.

Şadırvan Oturak Fiyatları; Paslanmaz krom şadırvan ayak fiyatları herzaman hesaplı ve uygun fiyata yapan firmamızdan 0216 314 89 64 ve info@osmpaslanmaz.com e-mail adresimizden fiyat alabilirsiniz.

Şadırvan Oturak Ölçüleri:  

Üretimini yaparak desdinasyon kattığımız oturaklarda ölçü sınırlaması getirmiyoruz. Yaptığımız şadırvan oturaklarında özel ölçülerde çalışabilmekteyiz. Sabit ölçüler nekadar çok fazla kullanılsada bizimle çalışmalarınızda projelerinizin ve ölçülerinizin yerleşimi konusunda tamamen özgün tasarımlarınıza tamamen uyumlu şadırvan taburelerine sahip olabilirsiniz.

Günümüzde günlük hayatımızın ibadet bölümünde sıkça kullandığımız oturakları ençok satışını yaptığımız oturaklar arasında ahşap tabureli olan oturaklar tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise doğal olan ahsap in sıcaklığı en etkili sebeptir. Bir diğer tercih sebebi ise ayakların Tamam`ı krom paslanmaz malzeme olmasıdır. Krom malzeme ve ahşap birleşimini tamamlayan en iyi birde ankrajı kapatan civataları gizleyen paslanmaz rozet kapak olması dekoratif görüntüsüne en önemli katkıyı sunmasıdır.

Abdest Ünitesi Ayak Yıkama Ünitesi

Paslanmaz çelik sac levhadan ürettiğimiz üniteler hazır olarak sunulmaktadır. Ürettiğimiz üniteler 1 li ünide, 2 li ünite, 3 lü ünite olarak ve istenilen ölçü ve ebatlarda özel üretim yapma yeteneğine sahibiz.

Şadırvan Taburesi imalatı ve montaj hizmetleri veren firma

Yorumlar
Gönder
  • ADEM FIRTINA
    14 ADET LAZIM FiYAT VERiRMiSiNiZ