ÜRÜNLER
Cami Oturakları

Cami oturakları

Müslüman aleminin Allah ile buluşma noktası olan ve cemaati bir araya getiren noktalar olan camiler, mümkün olan en güvenli ve en muntazam şekilde dizayn edilmelidir. Bu dizayn etme durumu abdesthaneden başlayarak her noktada en doğru şekilde gerçekleşmelidir. Bu anlamda da “Cami Oturakları” en ince detayına kadar iyi seçilmeli ve sağlamlığı konusunda kesinlikle hem fikir olunmalıdır. Cemaate hizmet edilen bu alanlarda çoklu kullanımın ve ıslak zemin kullanımının akıllardan çıkarılmadan en sağlam malzemeyle en sağlam montajlama sistemini kullanmak en büyük gerekliliktir.

Toplu kullanım alanlarında kullanılan ürünlerin sağlamlığı yanında doğal olarak her üründe olması gerekenden daha fazla hijyenik olma koşulu vardır. Çünkü çoklu kullanım hem deformasyonu hem de kirlenmeyi büyük oranda etkileyerek ürünün kullanım ömrünü kısaltır ve önemli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

OSMpaslanmaz, sektördeki lider duruşu ve kaliteli ürün kullanımıyla sizlere sorunsuz bir hizmet ayrıcalığını yaşatacaktır. Her konuda kesinlikle kaliteden ödün vermeyen firma, istediğiniz her proje için uzman bilgisiyle yardımcı olmaya hazırdır.

Son tasarımlarda camilerde ve kuran kurslarında kullanılan ve son derece beğenilen bu oturaklar, metalle ahşabı buluşturan sağlam, şık ve paslanmaz özelliklere sahiptir. Ahşabın insana yaşattığı sıcaklık hissiyle oturak üzerinde zaman geçiren insanlara önemli bir rahatlık sağlayan bu oturaklar, uzun kullanım ömrüyle sizleri kesinlikle mahcup etmeyecek özelliktedir.

OSMpaslanmaz’ın insan sağlığını düşünerek tamamen paslanmaz malzemeden alt kısmını oluşturduğu ve oturak kısmını ahşapla tamamladığı bu modeller, istenilen adet ve ölçülerde üretilebilir. İnsan sağlığının ön planda olduğunu asla unutmayan firma, kaliteli malzeme kullanımından asla ödün vermez.

Kendine kaliteli hizmeti kullanıcılarına en uygun fiyat politikasıyla sunmayı misyon edinmiş olan OSMpaslanmaz, sizlere bir telefon kadar yakın. Sizlere hizmet vermek firmamızın gurur kaynağı olacaktır.

Cami Oturak Modelleri
Son tasarımlarımızda camilerde ve kuran kurslarında son derece beğenilen paslanmaz ve ahşap` ın buluştuğu metalin paslanmama özelliği, ahşabın insanlara verdiği sıcaklık ve rahatlığı dolayısıyla üretimlerimizi buşekilde insan sağlığı ve hijyen düşünülerek Cami Oturakları üretilmektedir.

Lama lı özel sistem abdesthane ayaklıklar

 

Ahşap ve verzalit oturaklı sistemler üreticisi

Verzalit oturaklar paslanmaz 304 abdesthane ayaklar ve oturak

Profil sistem deri kaplamalı paslanmaz oturaklar

 

Abdetshane Oturakları ve abdestlik basamakları

Yorumlar
Gönder