ÜRÜNLER
Abdesthane Oturağı

Abdesthane oturağı

Müslüman aleminin abdest almak için uğrak noktaları olarak abdesthaneler toplu bir kullanıma hitap ettiğinden orada kullanılacak malzeme de ona göre seçilmelidir. İnsanların kolaylıkla kullanabileceği şekilde dizayn edilen her ürün, sağlıklı, temiz ve sağlam da olmak zorundadır. Bu anlamda “Abdest Oturağı” da önemli bir yere sahiptir. Toplu kullanımla deforme olmadan uzun yıllar boyunca Müslüman alemine hizmet etmek zorundadır. Bu oturak modelleri güvenli ankraj yapısıyla şık tasarıma sahiptir. Ahşap veya verzalit ile tamamlanan abdesthane oturakları, temiz ve kolay kullanıma sahiptir.

OSMpaslanmaz’ın uzman bilgisi ve kullandığı kaliteli ürünlerden üretilen bu modeller, atölyelerde tamamen doğal olan gürgen ağacından ve tek parça ağaç kullanarak yüzeyini de ahşap torna da işleyerek üretilmektedir. Bu üretim şekliyle çok düzgün bir yüzey de elde edilmektedir. Firma ayrıca cilalama işlemini de zımparalanmış yüzeye dolgu atarak ilk korumayı da oldukça sağlıklı bir şekilde sağlamaktadır. Ardından dolgu atılan yüzey ise tekrar zımparalanarak üzerine sudan ve korozyona karşı dirençli yat verniği atılır. Ahşabın dış yüzeyini tamamen dış etkilerden koruyabilmek için son işlemse koruyucu vernik atmaktır. Böylece işlem tamamlanmaktadır.

Böylesine zahmetli yapım aşamalarından geçen zahmetli ve tamamen el işçiliğine dayanan ahşap tabure üretimi, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ince ince işlenir. Firmanın krom malzemeden özenle üretim yaptığı şadırvan abdesthane oturakları, tamamen krom malzemeden en iyi kalitede olacak şekilde üretilir. Kalitenin güzel dekoratif modellerle buluştuğu bu oturaklar kullanıldığı alanlarda uzun yıllar kullanıcılarına hizmet edebilir durumdadır. Şıklığa şıklık katmak için de ayrıca modellerde krom paslanmaz kapak olan rozet kullanılmaktadır.

Sizler de kaliteli bir hizmet almak ve kaliteye en uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan OSMpaslanmaz, sizinle çalışmış olmaktan gurur duyacaktır.

Abdesthane Oturağı Modelleri

İnsanların kolay kullanabileceği temiz ve şık sağlıklı bir modeldir. Yoğun talepler üzerine üretimimiz bu yöne kaymıştır. Güvenli bir ankraj yapısıyla şık tasarımlı borusu ve ahşap veya verzalit ile abdesthane oturağı modelimizi tasarlayıp üretiyoruz. Abdest oturağı tamamen doğal olan gürgen ağacından te parça ağaç kullanarak yüzeyinide ahşap torna da işleyerek çok düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlıyoruz. Cilalama işlemini zimparalanmis yüzeye  dolgu atarak ilk korumayı sağlıyoruz. Ardından dolgu atılan yüzey ise tekrar zımparalanarak üzerine sudan ve korozyona karşı dirençli yat vernigi atıp ahşap in tamamen dış etkilerden korunmasını ve Enson işlem olarak koruyucu vernik kullanarak işlemi bitiriyoruz. İşte bukadar zahmetli ve tamamen el işçiliğine dayalı ahşap tabure üretim aşamalarından geçmektedir. Krom malzemeden özenle üretim yaptığımız şadırvan abdesthane oturakları tamamen krom malzemeden en iyi kalitede ve kaliteyi de dekoratiflik ile birleştirip çok şık olmasi için ise krom paslanmaz kapak olan rozet kullaniyoruz.

Yorumlar
Gönder