ÜRÜNLER
Paslanmaz Sac Kaplama

 

Paslanmaz sac kaplama


Gerçekleştirdiğiniz projede farklı olmak mı istiyorsunuz? Gerçekleştirdiğiniz tasarımda biraz daha fazla dikkat mi çekmek istiyorsunuz? Renkli tasarımınıza daha farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsunuz ancak fikriniz tam anlamıyla oturmadı mı? Bu konuda sizlere önerimiz “Paslanmaz Sac Kaplama.”

 

Kullanıldığı her alana şık ve modern bir görünüm kazandıran sac kaplama, galvanizli sac kaplama ve alüminyum sac kaplama olarak yapılabiliyor. OSMpaslanmaz’ın bünyesindeki uzman ekip kadrosuyla sizlerin istediği alan ve ölçülere özel olarak üretilebilecek olan kaplamalar, hem uzun kullanım ömrüyle hem de şık görünümüyle sizleri mutlu edecektir. Güven ve titiz bir işçilik çalışmasıyla üretilen sac kaplama, her projenizde dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Uygun fiyat politikasıyla bütçenizi de yormayacak bir strateji izleyen OSMpaslanmaz, projelerinizi en hızlı şekilde teslim etmek için uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Renkli ya da renksiz olarak üretilebilen bu kaplamalar, her alana uyarlanabilecek özel çeşitlere de sahiptir. Desenli ve birçok farklı modele sahip olan bu kaplamalar, proje detayınıza göre kare, oval, düz v.b. gibi şekillerle tasarıma ayak uydurabilecek bir yapıdadır. Renkli ve şık görünümle sadece iç mekan kaplamalarında değil, sergi alanlarınızın da göze hitap etmesi ve dikkat çekmesi için bu kaplama şeklini kullanabilirsiniz.

Başlıca paslanmaz sac kaplama ürün grupları; desenli paslanmaz, desenli metal, renkli paslanmaz, renkli metal, dekoratif paslanmaz, dekoratif metal, mimari paslanmaz, desenli paslanmaz sac, asansör paslanmaz, asansör metal, ayna paslanmaz ürünleridir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan paslanmaz ürünleri, hem kullanımındaki rahatlıktan, hem şık görünümünden hem de uzun bir ömre sahip olmasından dolayı her alanda güvenle kullanılabilecek bir yapıdadır.

Neden paslanmaz sac kaplama tercih edilmelidir?
Göz kamaştırıcı bir stil yaratmak istiyorsanız, paslanmaz sac kaplamanın renk ve desen seçenekleriyle isteklerinize karşılık bulabilirsiniz. Ayrıca, tercih sebebi olarak karşımıza çıkacak bir diğer unsur da temizlenme aşamasıdır. Kir tutmayan yapısıyla dikkat çeken bu kaplama modelleri, gerçekten çok kolay temizlenir. Hijyen gerektiren ve toplu kullanıma da açık olan kamu alanlarında özellikle bu hijyen unsurundan dolayı gönül rahatlığıyla bu kaplamaları tercih edebilirsiniz.

 

Önemli bir not daha; paslanmaz sac kaplamalar, kolon kaplamalarda, asansör kaplamalarında, paslanmaz süpürgelikte, paslanmaz kapı tekmeliklerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Paslanmaz Sac Kaplama Örnekleri 

Kullanıldığı her alanda şık ve modern bir çizgi bırakan Paslanmaz sac kaplama, galvanizli sac kaplama, alüminyum sac kaplama olarak yapılmaktadır.

OSM Paslanmaz bünyesinde bulunan uzman ekip kadrosuyla güvenle ve titizlikle üretilen paslanmaz sac kaplamalar kullanıldığı her projede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. OSM Paslanmaz olarak sac kaplama uygulaması konusunda uzman ekibimizle sac kaplama da en uygun fiyata ve en hızlı şekilde projelerimizi teslim etmekteyiz.

Paslanmaz Kolon sac giydirmesi ve kaplaması

 

Yürüyen Merdiven etrafı paslanmaz sac kaplaması işleri

  

Paslanmaz sac kaplamalar renksiz ya da renkli olarak üretilmektedir. Renkli paslanmaz sac kaplamalar projeye özel olarak titiz işçilik ile yapılmaktadır ve uygulanmaktadır. Renkli sac kaplamalar ile modern görünüm ve şık görünümleri kullanım alanlarınızda sergileyebilirsiniz. Paslanmaz sac kaplamalar desenli ve farklı modellerde de bulunmaktadır. Kare, oval, düz vb alanlarda uygulaması yapılmaktadır. 

Başlıca paslanmaz sac kaplama ürün grupları, desenli paslanmaz, desenli metal, renkli paslanmaz, renkli metal, dekoratif paslanmaz, dekoratif metal, mimari paslanmaz, desenli paslanmaz sac, asansör paslanmaz, asansör metal, ayna paslanmaz ürünleridir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan paslanmaz ürünleri kullanım açısından ve uzun yıllar kullanım kalitesinden dolayı güvenle kullanılabilmektedir.

 

Neden paslanmaz sac kaplama tercih edilmelidir?

  • Paslanmaz sac kaplama da renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Bu bakımdan paslanmaz sac kaplamalar ile projelerinizde göz kamaştıran stile sahip olabilirsiniz.
  • Paslanmaz sac kaplamalar kolay temizlenir, kir ve pas tutmaz.
  • Uzun ömürlüdür. Kullanım alanında paslanmaz sac kaplamaları yıllarca gönül rahatlılığı ile kullanabilirsiniz.
  • Özellikle hijyen gerektiren alanlarda, toplu kullanım alanlarında, örneğin hastane, okul, restoran gibi projelerde kullanılması avantaj sağlar. 

Paslanmaz sac kaplamalar kolon kaplamalarda, asansör kaplamalarında, paslanmaz süpürgelikte, paslanmaz kapı tekmeliklerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yorumlar
Gönder