ÜRÜNLER
Transparan Cephe

Transparan cephe

Cam kullanımı artık günümüzde her yaşam alanında vazgeçilmez bir parçadır. İster şıklık olsun ister sağlamlık, gelişen teknolojiyle her projeye uygun cam artık üretilebilmektedir. Hal böyle olunca da artık sadece küçük bir aksesuar ürünü olmaktan çıkmıştır cam. Sadece gökyüzüne açılan pencerelerde sizlere hizmet veren bir ürün değil, artık direkt yapı olarak konuşlandırılabilecek seviyede güce sahiptir cam sektörü. Ancak tabi ki yardımcı parçaların kullanılma zorunluluğu her şeyde olduğu gibi bunda da şarttır.

Mimari projelerde artık alternatif alan olarak veya direkt asıl kullanım alanı olarak “Transparan Cephe Sistemleri” kullanılmaktadır. Sektörünün öncüsü OSMpaslanmaz da yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla transparan cephe sistemleri üretimi ve montajında sektörün en çok tercih edilen kurumlarından biridir.

Transparan cepheler taşıyıcı sistem olarak genellikle paslanmaz çelik veya boyalı çelik konstrüksiyonun tercih edildiği planör cephe sistemi piyasada transparan cephe sistemi veya vantuzlu cephe olarak da isimlendirilmektedir. Bu sistemler, önceden oluşturulmuş çelik konstrüksiyona, paslanmaz spider cam tutucuları vasıtasıyla isteğe göre tek cam veya ısıcam panellerin monte edilmesiyle oluşturulan cephe sistemleridir.

Tasarrufun ve doğanın çok daha fazla önem kazandığı şu günlerde transparan cepheler özellikle gün ışığından en iyi şekilde faydalanmak ve iç mekânı açığa çıkarmak amacıyla kullanılır. Transparan cephe sistemi alt yapısı paslanmaz rotiller aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş olan ısıcam veya lamine tek veya ısı camlar taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik olarak bağlanmaktadır. Transparan cam cephe sistemlerinin diğer cephe sistemlerinden farkı, alt taşıyıcı sistemin alüminyum profillerle değil, onların yerine cam veya paslanmaz elemanlardan oluşmasıdır.

OSMpaslanmaz’ın 2002 yılından bu yana kendi atölyesinde kendi uzman ekibiyle sektöre hizmet verdiğini, ulusal ve uluslar arası bir çok firmayla çalıştığını göz önünde bulundurursak, alacağınız en iyi hizmetin doğru adresidir. Transparan cephe kaplama işleminin en önemli ayağı transparan cephe detay çizimi ve transparan cephe üretim aşamasıdır. Firma olarak bu gibi aşamaların tümünde aynı titizlik ve profesyonel anlayışla sizlere hizmet veren OSMpaslanmaz, her aşamayı kendi kontrolünde ve kendi üretim atölyesinde gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığı bu aksesuar ve ürünlerin aynı zamanda satışını da gerçekleştirmektedir.

Transparan cephe sistemleri bir şartnameye bağlıdır ve firma, bu şartnamelere uygun hareket etmektedir. Yüksek kalite ve standartlardan vazgeçmeden yüksek metrekarelerde üretim ve montaj işlemi gerçekleştirebilen OSMpaslanmaz, transparan cam giydirme montajı konusunda da uzman bilgisine ve tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Yapacağınız her proje için transparan cam modelleri, transparan cam giydirme fiyatları ve transparan cam aksesuarları olsun her konuda firmaya danışabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızın en uygun cam giydirme detaylarına ve cam giydirme fiyatlarına sahip olacağından emin olabilirsiniz.

 

 

 

Transparan cephe şartnamesi bulunmaktadır. Bu şartnamelere uygun yüksek kalite ve standartlarda yüksek metrekarelerde üretim ve montaj işlemi gerçekleştirmekteyiz. Transparan cam giydirme montajı konusunda da firmamız deneyimli ve uzman ekibe sahiptir.

Transparan cam modelleri, transparan cam giydirme fiyatları ve transparan cam aksesuarları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En uygun cam giydirme detaylarına ve cam giydirme fiyatlarına kurumumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Gönder