ÜRÜNLER
Paslanmaz Cam Tutucu

Paslanmaz cam tutucu

Cam giydirme ve cam korkuluk uygulamaları için vazgeçilmez bir ürün olan “Paslanmaz Cam Tutucular” son dönemlerde yaşam alanlarının neredeyse tümünde kullanılabilecek özel bir üründür. Mekanlarınıza şıklık, modernizm ve özgün bir görünüm sağlayan cam cephelerin bütünselliğini sağlayan parçalar, her türlü cam uygulamasına özel olarak farklı şekilde dizayn edilebilmektedir.

OSMpaslanmaz’ın son teknolojiye sahip kendi atölyesinde büyük bir titizlikle üretilen bu ürünler, her projeye uygun olarak özel üretilebilirken ayrıca stoktaki modellerden satışı da gerçekleşmektedir. Her türlü cam uygulaması için farklı model ve işleve sahip ürünler, firma bünyesinde büyük bir özenle üretilmektedir. Sektörünün öncüsü olma görevini başarıyla yürüten ve gün geçtikçe portföyüne daha özel projeleri ekleyen firma, kaliteden asla vazgeçmeyen yapısıyla rakipleri arasından kolaylıkla sıyrılabilmektedir.

Sağlamlığın ve kalitenin ön plana çıktığı günümüzde tercih ettiğimiz her ürün bizlerin hayatlarında vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu ürünler de tam istediğiniz performansı sağlayabilecek özel bir yapıdadır. OSMpaslanmaz’ın sağlamlık, kalite ve güven unsurlarından asla taviz vermeyen yapısı, sizlere sorunsuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatacaktır.

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ürün tedariği sağlayabilen firma, her ürün grubunda olduğu gibi paslanmaz cam tutucular için de uzman bilgisi ve tecrübesini kullanarak üretim yapar. Yaşam alanlarında yer alacak şık mimarilerde kendi imzasını kalitesiyle atan OSMpaslanmaz, birçok ulusal ve uluslar arası projede kendi rüştünü ispat etmiş ve her projeden alnının akıyla çıkmıştır.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firma, kaliteyi en uyguna sunma düşüncesinden asla ödün vermez. Her proje ve her yapı için özel olarak planlama ve üretim yapan firma, tüm enerjisini sizlere sorunsuz hizmet sağlamak için kullanmaktadır. Sizler de kaliteyi uygun fiyata almak ve projelerinizde uzman bilgisinin farkını yaşamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır…

Paslanmaz Cam Tutucu Fiyatları

Cam giydirme ve cam korkuluk uygulamaları için vaz geçilmez bir gereç olan paslanmaz cam tutucular tamamen kendi imalatımız olarak üretilmekte ve satılmaktadır. 

Her türlü cam uygulaması için farklı model ve işleve sahip ürettiğimiz paslanmaz cam tutucu modellerimiz mevcuttur. 

Büyük titizlik ve güvenlikle ürettiğimiz cam tutucular, cam uygulama sektörünün önde gelen kurumlarınca tercih edilmektedir. OSM Paslanmaz olarak tüm işlerimizde olduğu gibi cam tutucu imalatında da güvenliği ve kaliteyi asla gözardı etmiyoruz. Tüm paslanmaz cam tutucu ürün gruplarımızda olmazsa olmazımız ürün kalitesi ve iş güvenliğidir. 

Yukarıda paslanmaz cam tutucu modellerini gördüğünüz ürünlerimize atölyemizde bulunan stoklardan anında teslim alabilirsiniz. Cam tutucu fiyatları bakımından da OSM Paslanmaz olarak atölyemizde oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır.  

Üretimini ve satışını yaptığımız cam tutucu modellerimiz;

PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 01
PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 02
PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 03
PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 04
PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 05
PASLANMAZ CAM TUTUCU CTT 06

Yorumlar
Gönder