ÜRÜNLER
Cam Kaplama

Cam kaplama

Yaşam alanlarında cam kullanımı sürekli artan bir grafikle yoluna devam etmekte. Hemen hemen her mimari projede küçük de olsa bir detaya sahip olan camlar, şeffaflığın, sadeliğin ve şıklığın göstergesi olarak kullanılıyor. “Cam Kaplama” da bu özellikleri sizlerin olduğu her alanda uygulayabileceğiniz özel bir üründür. İnce bir ustalıkla işlenmesi gereken bu kaplama modeli, aslında her iş sürecinin istediği gibi özenle ve güvenle yapılmalıdır. Bu konuda da sektörünün öncüsü ve lideri OSMpaslanmaz, sizlere her anlamdan en iyi hizmeti verecektir.

Özellikle işletme sahipleri için; rakiplerinizden farklı mı olmak istiyorsunuz? Reklam alanlarınız kısıtlı ancak yeni alanlar mı belirlemek istiyorsunuz? Görünüme önem veren ve müşterilerinin dikkati uzaklardan çekmek isteyen bir yapıda mısınız? O halde doğru tercih cam kaplamalar yapılan alanlar olacaktır. Böylece rakipleriniz arasında üst sıralarda bulunan ve kurumsal kimliğinizin temsilini de özenle gerçekleştirebileceğiniz bir alan ortaya çıkartmış olacaksınız.

Uzun yıllar kullanılmaya müsait olan bu kaplama alanlarını bir çok faaliyet alanında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cam kaplama alanlarını istediğiniz model ve çeşitlilikte, kendi vizyonunuz çerçevesinde şekillendirebilirsiniz. İnce bir işçiliğin şart olduğu bu alanda, özellikle ölçü almanın önemi büyüktür. Uzman bilgisiyle hareket ederek alınan ölçülerden sonra fotoğraf çekimi de şarttır. Her detay çok önemli bir unsurdur. Bazı alanların kıvrımlı olması veya zemin üzerindeki herhangi bozukluk olması durumları göz alınarak mutlaka uzman kişiler tarafından gerekli ölçüler belirlenmelidir. Ölçüler alınıp fotoğraflar çekildikten sonra üretim aşamasına geçilir ve burada da yine uzman bilgisi ve tecrübesi ortaya konmalıdır. OSMpaslanmaz bu anlamda sizlere sorunsuz hizmet verebilecek özel bir firmadır. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren firma, imalat aşamasında firmalara özel olarak detaylı sunum da yapmaktadır. Yapılacak olan herhangi bir değişiklik isteği varsa, tüm bu istekler yeniden değerlendirilir. Şirketler tarafından onaylanan projeler, daha sonra uygulamaya geçer.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunma prensibinden asla vazgeçmeyecektir. Sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Cam Kaplama Modelleri

Cam kaplama ince bir ustalık isteyen yapımdır. İmalat yapımında özenle ve güvenle uzman bir kadro ekibiyle çalışan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz cam kaplama yapımıyla reklam alanlarınızı belirleyebilirsiniz. Rakipleriniz arasında üst sıralarda yer alamanızı ve kurumsal kimliğinizin temsilini gerçekleştirebilirsiniz. Cam kaplama alanlarınızı güncel olarak uzun yıllar kullanarak bir çok faaliyet alanlarında kullanabileceiğiniz geniş bir alana sahiptir. Cam kaplama alanlarınızı vizyo kimliğinizle farklı modellerde ve çeşitlendirmelerde bulunabilirsiniz. Cam kaplaması bahsettiğimiz gibi ince bir işçilik istediğinden ölçülerin titizlikle doğru bir şekilde alınması en önemli unsurdur. Ölçülerin alınmasından ve yerin belirlenmesinde sonra mutlaka gerekli alanın fotografları çekilmelidir. Bazı alanların kıvrımlı olması veya zemin üzerindeki herhangi bozukluk olması durumları göz alınarak mutlaka uzman kişiler tarafından gerekli ölçüler belirlenmelidir. Gerekli ölçüler alındıktan ve alanın fotografları çekildikten sonra imalat aşamasında geçilir ve müşterilerimize sunumu yapılmaktadır. Yapılacak olan herhangi bir değişiklik var ise bunlar tekrardan değerlendirilip müşteriye tekrar sunumu yapılır ve onaylandığı takdirde işlem uygulamasına geçilir. Cam kaplama fiyatları için http://osmpaslanmaz.com/index.php bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
Gönder