ÜRÜNLER
Paslanmaz Lamalı Korkuluk

 

 

 

 

Paslanmaz lama korkuluk

Hepimiz aslında yaşam alanlarımızın şık görünürken bizlere güven vermesini isteriz. Tüm çabalarımız, çalışma nedenimiz dahi budur. Her ürün kendi muadilini, o da doğal olarak başka bir aksesuarı doğuruyor günümüzde. Böyle olunca da aslında bir bütünü parça parça aksesuarla oluşturuyoruz ve sağlamlık konusunu arka plana bırakabiliyoruz. Ancak OSMpaslanmaz tüm çalışmalarında sizlerin isteğine uygun en modern en estetik en güvenilir ürünleri kullanma konusunda kesinlikle ödün vermez. Sektörünün öncüsü olduğu “Paslanmaz Lamalı Korkuluk” modelleri içinde bu prensibinden asla vazgeçmez.

Güvenliği ve sağlamlığı ön plana çıkaran lama korkuluk sistemleri, paslanmaz cam merdiven, balkon ve teras korkuluklarında güvenle uygulanabilmektedir. Firmanın dünya standartlarında birinci sınıf malzeme kullanarak üretimini yaptığı ürünler, çeşitlilik bakımından da oldukça zengin bir ürün gamına sahiptir. Lama dikmeler sayesinde paslanmaz ve camın birleşim yüzeyi isteğe göre çeşitlendirilebilmektedir.

Lama Dikmeli Korkuluk

Lama dikmeli korkuluk üst güverteler veya diğer üst yapıların üzerinde, kenarlara diklemesine yerleştirilmiş elemanlar (çelik çubuk veya profiller; punteller, dikmeler) ve bunlar arasında gerilmek suretiyle yerleştirilmiş halatlar ile veya yine bu dikmelere kaynak veya perçin ile yatay olarak tutturulmak suretiyle yerleştirilmiş ince, şerit levhalar (lama) veya çelik profiller, çubuklar ile oluşturulmuş korkuluklardır. Korkuluk işlevi gören bir eleman da küpeştedir. Küpeşte borda kaplamasının güverteden yukarıya doğru uzatılarak oluşturduğu korkuluktur. Tüm lama dikmeli korkuluk fiyatları için lütfen bize iletişim sayfamızdan ulaşınız. Sektörün en uygun lama korkuluk fiyatlarını sunmaktan büyük onur duymaktayız.

Paslanmaz Lama Dikmeli Korkuluk Fiyatları

Her ürün çeşidinde olduğu gibi bu modellerde de sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Siz müşterilerimize özel olarak çalışmalarını yaptığımız ürünün detaylarına göre bir fiyatlandırma çıkarılmaktadır. Ancak uzman bilgi ve tecrübesiyle hareket OSMpaslanmaz, paslanmaz lama üretimini kendi atölyelerinde profesyonel bir şekilde yaptığından sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Bunun yanı sıra uygun fiyat politikasından asla vazgeçmeyen firma sizlere kaliteli işçilikle uygun fiyatı bir arada sunacaktır. Kendi stoğunu tutan firmadan ister bir adet ürün talebinde bulunulsun ister bin adet ürün talebinde bulunulsun, firma her zevke her ihtiyaca cevap verebilecektir.Dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin. Ölçü konusunda detaylı bilgi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için iletişim bilgilerimiz:

Des Sanayi Sitesi 113. Sokak C-11 Blok No:40/A Ümraniye / İstanbul

Telefon : 0 ( 216 ) 314 89 64

Fax : 0 ( 216 ) 314 89 65

Mail Adresimiz info@osmpaslanmaz.com

Paslanmaz Lama Dikme Modelleri

Modellerimizi sizlerin de isteği doğrultusunda projeye özel olarak üretmekteyiz ve hizmete sunmaktayız. Proje detayına göre de, ister düz ister motifli bir şekilde üretim yapabilmekteyiz. Genellikle standart ölçülerde çalışılan bu modellerde siz isterseniz bu standardın dışına çıkara size özel çalışmalar da sunabilmekteyiz. OSMpaslanmaz’ın kendi atölyesinde ürettiği lama dikme modelleri, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye gönderilebilecek şekilde planlanmaktadır.

Paslanmaz Lamalı Korkulukta Kullanılan Malzemeler

Dikmeler: 80x10 mm 304 kalite paslanmaz çelik lama

Cam: 5+5 delikli lamine cam

Cam Tutucu: ""L"" özel imalat spider cam tutucu

Üst Küpeste: 51x1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik boru

Küpeşte Bağlantı: Lazer kesim kaynaklı paslanmaz lama

Yorumlar
Gönder