ÜRÜNLER
Krom Korkuluk

Krom korkuluk

Yaşam alanlarında kullanılan her aksesuarın titiz ve kullanılabilir olması çok önemlidir. Sağlam ve güvenilir bir şekilde kullanıma sunulması her ürün için ilk tercih olmalıdır. Bu anlamda “Krom Korkuluk” modelleri tüm isteklerinize cevap verebilecek nitelikte bir üründür. OSMpaslanmaz güvencesiyle üretilen bu modeller, firmanın kendi üretim atölyesinde üretilir ve istenilen projeye uygun şekilde planlama yapılır. Yerinde montaj hizmetiyle de siz müşterilerin isteklerine cevap veren firma, sorunsuz hizmet almanın mutluluğunu sizlere yaşatacaktır.

Sektörün en çok tercih edilen kurumu olan OSMpaslanmaz, gerek krom korkuluk üretiminde gerekse krom korkuluk aksesuarı ve krom korkuluk malzemeleri tedariğinde isteklerinize tam karşılık verecektir. Ürünlerin üretimi özel olarak yapılabilirken, istenilen özellikteki aksesuarların satışı da firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

Krom korkuluklar özellikle konutlar olmak üzere, hastane, okul, devlet daireleri, toplu taşıma alanları, alışveriş merkezleri gibi projelerde sıklıkla tercih edilir. Tercih edilmesinin sebeplerine gelirsek de; bulunduğu alana şıklık ve estetiklik kattığını söylemeden geçemeyiz. Bunun yanı sıra paslanmaz malzemeden üretilmesi de en büyük tercih sebebidir, çünkü kullanım ömrü oldukça uzundur. Kir ve pas tutmayarak uzun ömrünün yanı sıra yeni görüntüsünden de çok fazla bir şey kaybetmez. Bunun yanı sıra kirlendiğinde kolay temizlenebilmesi de tercih edilme sebeplerini artıran önemli ayrıntılardandır. Malzeme olarak bakıldığında da krom zaten uzun ömürlüdür. Gümüş gibi parlak mavimsi beyaz kolay kırılamayan sert bir maden olan krom havaya karşı çok dayanıklı olması, nemli havada paslanmaması gelmektedir.

Kromdan üretilen tüm modeller tek bir parça yani yekpare şeklinde üretilir. Bütün krom aparatları yekpare şeklinde argon kaynağı ile kaynatılır ve kaynak üzerine polisaj uygulanarak izler başarılı şekilde yok edilir.

Krom balkon korkuluk modelleri, krom merdiven korkuluk modelleri gibi kromun yoğun kullanıldığı projelerde OSMpaslanmaz kendi tecrübesini ürünlerine aktarabilen özel bir firmadır. Kaliteden ödün vermeyen firma, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekten de asla vazgeçmez. Türkiye’nin her noktasında ilk tercih sebebi olmasının da nedeni budur.

 

Krom Korkuluk Modelleri

 

Osm Paslanmaz olarak krom korkuluk model çalışmalarında oldukça fazla referansımız bulunmaktadır. İster projenize özel, isterseniz kendi model çalışmalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçiminiz üzere hızlı üretim ve yerinde uygulama çalışmamız ile projenize hemen değer katabiliriz. Krom korkuluk modelleri uygulama alanına göre farklılıklar gösterebileceği gibi, müşterinin isteğine göre de üretilebilir. Dış ya da iç mekan çalışmalarına göre model çizimleri ve üretimi yapılabilir. Yüzlerce farklı model çalışmamız mevcuttur. Sizlerin projesine en uygun model seçiminde en büyük çözüm ortağınızız.

 

Krom Korkuluk Fiyatları
Krom korkuluk fiyatlarını etkileyen bir kaç faktör vardır ki bunların başında ölçü, model ve uygulama alanı gelmektedir. Ancak OSM Paslanmaz olarak en uygun krom korkuluk fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.  Tüm krom korkuluk çalışmalarında maksimum kalite, minimum fiyat politikası uygulamaktayız. Sektörün en iyi işçilik ve deneyimine karşılık fiyatlarımız oldukça uygundur.

 

Krom korkuluk metrekare fiyatları bakımından en iyi ve titiz işçiliğe en uygun fiyat teklifini almak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul korkuluk üretiminin lider kurumu OSM Paslanmaz olarak krom korkuluk fiyat alanında rakipsiz fiyat tekliflerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Yorumlar
Gönder