ÜRÜNLER
Okul Korkulukları

Okul korkulukları

Okullar hepimizin gelişimi açısından olmazsa olmaz noktalardır. Daha küçük yaşta başlayan bu eğitim serüveninin yuvası olan okullar, özellikle minikler için öğretici olmasının yanı sıra güvenli de olmak zorundadır. İlim öğrenme yolunda birçok fedakarlık yapılacak olsa da, can güvenliği en temel prensip olarak aklımızda bulunmalıdır. Bunun yanı sıra engelli bireyleri de hayata katarak ilimden geri kalmamaları için uğraşmalıyız. Bu sebepten dolayıdır ki okullarda kullanılacak her aksesuar bu minvalde planlanmalı ve kontrolü sağlanmalıdır. Yapının sağlamlığının yanında kullanılan her ürün kontrollü ve güvenli olmalıdır. Bu ürünlerin başında da “Okul Korkulukları” gelmektedir. 

OSMpaslanmaz’ın engin tecrübesiyle üretilebilen bu modeller, tamamen birinci sınıf malzemeden oluşur. Güvenlik esasından da hiç ödün vermeyen firma, tüm süreçlerde başta çocukların can güvenliğini dikkate alarak dış etkenlerden gelecek erozyonlara ve darbelere dayanıklı malzemeden üretim sağlamaktadır. Bu kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı modelin ömrünün uzun olmasını da sağlar.

Sektöründeki bilgisi ve üretim teknikleriyle öncü olan OSMpaslanmaz, kalite prensibinden asla ödün vermez. Sektöründe tanınan ve en çok tercih edilen kurum olan firma, okul korkuluk fiyatlarında da en uygun şekilde hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Her projenin en ince detayına kadar hesaplar yapan firma, üretim aşamasından montaj ayağına kadar her noktada sizlere sorunsuz bir hizmet sağlayacaktır. Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilen alt yapısıyla çalışan OSMpaslanmaz, sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır. 

 

Okul Korkuluk Modelleri

Okul korkuluk modelleri konusunda birçok kıstas vardır. Bunların başında uygulama alanı gelmektedir. Engelli öğrencilerin kullanımı için engelli korkuluk modelleri, rampa yol için yine engelli sandalye boyuna göre dizayn edilmiş korkuluk modelleri, özel okullar için tasarlanan merdiven korkuluk modelleri, ana sınıfı ve ilköğretim için özel boylarda üretilen modeller siz müşterilerin hizmetine sunulur. Yine müşterilerin isteğine göre özel olarak model çalışmaları da yapılır. İster daha önce çalışmasını yaptığımız modellerden seçin isterseniz özel model çalışması yaptırın, OSMpaslanmaz olarak en kaliteli işçilik ile okul korkuluk üretimi ve montajında en büyük çözüm ortağınız olduğumuzu unutmayın.

Okul Korkuluk İmalatı

OSMpaslanmaz okul korkuluk imalatı, satışı ve montajında yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile işini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Okul korkuluklarında birçok referans çalışmamız mevcuttur. Onlarca okulun güvenliğini sağlayan merdiven korkulukları tarafımızca imal edilmiş v yerinde uygulanmıştır. Bizler Türkiye’nin okul korkuluk imalatında lider kuruluşlarından biriyiz. Sizler de okulunuz ve tüm eğitim kurumlarınız için korkuluk çalışmalarınızda gönül rahatlığı ile bizimle yol alabilirsiniz.

Paslanmaz sistem kaynaklı okul korkuluğu

 

 

 

  

Okul Korkuluk Montajı

Okul korkuluk montajı konusunda deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Proje çizimini ve üretimini yaptığımız korkulukları yine OSMpaslanmaz olarak bizler yerinde montaj hizmetini kaliteli işçilik ile sunmaktayız.

Tüm okul korkuluk montaj işlerinizde OSM Paslanmaz olarak yanınızdayız. Korkuluk montaj işlemi işin ölçüsüne ve uygulama alanının özelliklerine göre zamansal olarak farklılık göstermektedir. Bazı montajlar aynı gün içinde tamamlansa da, birçoğu bir kaç gün hatta haftalarca sürebilmektedir. Ancak OSMpaslanmaz olarak işin ne kadar sürdüğünden ziyade; sağlam, güvenilir ve temiz işçilik ile sunulması ile ilgilenmekteyiz. Bize güvenebilirsiniz.

Okul Korkuluk Fiyatları

Okul korkuluk fiyatları tamamen projenin özelliklerine, ölçü ve uygulama seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak okul korkuluklarında fiyat çalışması yaparken kullanılan malzeme, model, uygulama seçenekleri ve ölçüyü dikkate alırız. Ancak sektörün en iyi ve titiz işçiliğine karşılık en uygun fiyatı sunduğumuzu söyleyebiliriz. OSM Paslanmaz olarak okul korkuluk modelleri ve fiyatları konusunda en çok dikkate alınan kurumların başında gelmekteyiz.

Yorumlar
Gönder