ÜRÜNLER
Wc Kapı Kolu

Wc Kapı Kolu

BENZİN İSTASYONLARI İÇİN PASLANMAZ WC ÇÖZÜMLERİ

Şehirlerarası yol seyahatlerinizde yollar üzerinde temiz, hijyenik tuvalet bulabilmek başlı başına bir problemdir. Özellikle fiziksel engelliler için bu sorun yalnızca hijyenik açıdan değil tuvaletlere erişim kolaylığı açısından da büyük bir sorun teşkil etmektedir. 

Benzin İstasyonu market  girişleri işlevsellik, güvenlik ve rahatlık açısından yoğun talepleri karşılayabilmelidir. osm`nİn dünya çapında kullanılan yüksek kaliteli paslanmaz malzemeden ürettiği kapı wc kapı kolu ile müşterilerin kolay bir şekilde geçişleri sağlanır. 

İç Mekan – Market içerisinden WC holüne

Benzin istasyonlarındaki marketlerin içinde WC alanine ayırmak önemlidir. Dar alanlarda birçok rafın yeraldığı market bölünde uygulaması kolay, kullanımı güvenli bir otomatik kayar kapıya ihtiyaç vardır. OSM HANDLESS bu taleplere cevap verebilen dünyanın tek manyetik mekanizmalı otomatik kayar kapısıdır. 

WC Girişleri – WC holünden kabinlere

El değmeden açılan OSM DOOR otomatik kapı açma mekanizması ile sık kullanılan benzin istasyonu tuvaletlerinde tam hijyen sağlanır.  

Engelli WC Girişleri – WC holünden kabin içerisine

Tuvaletlere engellilerin, tekerlekli sandalyeyle dahi  kolayca erişimi ve mekanın kolayca kullanımı OSM DOORTEK ve tamamlayıcı aksesuarlarla sağlanır. Kapılar el değmeden sensörlerle açılır ve içeriden butonla kilitlenir. Sisteme uyumlu tarama sensörleri, sirenler ve acil durum düğmeleriyle istenen güvenlik senaryosu kolayca sağlanır. 

Yorumlar
Gönder