ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 9

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 9

Paslanmaz kanopi 9 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz. 

Paslanmaz camlı kanopi uygulamaları kullanım alanları olarak bina girişlerinde, ofislerde, hastanelerde, otellerde, plazalarda vb. alanların giriş bölümlerinde kullanılmaktadır. Paslanmaz camlı kanopiler bir çok farklı çeşitleriyle hizmet vermektedir. Paslanmaz kanopiler modelleri bakımından zengin bir yapıya sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda imalatımız kendi bünyemizde bulunduğundan özel üretim ve imalat da yapılmaktadır. Uygulama yapılacak alan ölçüleri alınarak belirtilen sürede iş teslimlerimiz firma prensiplerimiz arasındadır. Paslanmaz kanopi uygulamalarımızın tümüne burayı linkimizden ulaşabilirsiniz. Mecidiye köy hastane giriş saçağı uygulama örneklerimiz arasındadır.