ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 7

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 7

Paslanmaz kanopi sistemleri camlı olarak daha şık bir hale günümüz teknolojisiyle getirilmiştir. Günümüz teknolojisinde paslanmaz kalitesiyle üretilerek uzun yıllar kullanım imkanları sunmaktadır. Paslanmaz kanopiler soğuk hava şartlarına maruz kaldığında her hangi bir negatif etki yaratmamaktadır. Paslanmaz camlı kanopiler kaliteli olarak son teknoloji lazer kesim ile yapılmaktadır. Kanopi uygulamaları genelde giriş alanlarında kulllanılmaktadır. Giriş alanlarınıza modern bir görünüm sağlamaktadır. Camlı paslanmaz kanopi uygulamaları üzerinde herhangi bir model, desen, resim, çizim uygulamaları da yaptırabilirsiniz. Paslanmaz kanopi uygulamalarında yapılan ürünlerimiz firmamız tarafından garantilidir. Türkmenistan wokzal tren istasyonu peronlar paslanmaz camlı kanopi uygulamalarımız arasındadır.

Paslanmaz kanopi 7 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz.