ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 8

Paslanmaz camlı kanopi sistemleri eskiden demir olarak kullanılmaktaydı. Bina girişlerinde soğuk hava etkenlerine karşı koruma görevinde olan bir korkuluk sistemidir. Eskiden yapılan kanopiler soğuk hava etkenlerinden kaynaklı olarak zaman içerisinde paslanmaz yapmaktaydı. Günümüzün son teknolojisiyle yapılan kanopi uygulamaları paslanmazdır. Uzun yıllar sizlere kullanım imkanı ve kolaylığı vermektedir. Paslanmaz kanopiler daha da geliştirilerek camlı olarak üretilmektedir. Paslanmaz camlı kanopiler lazer kesimli olarak camlar kalite standartlarına uygun olarak üretilerek uygulamaya alınmaktadır. Paslanmaz camlı kanopi uygulamaları uzman kadro ve ekibimiz tarafından güvenle üretilmektedir. Paslanmaz camlı kanopi uygulama örneklerimiz bulunmaktadır. Baltalimanı portaxe restaurant paslanmaz kanopi uygulamasıda örneklerimiz arasındadır. 

Paslanmaz kanopi 8 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur.  

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz.  

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz.