ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 4

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 4

Paslanmaz kanopi 4 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleri, paslanmaz cam kanopi modelleri, cam saçak modelleri, cam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz. 

Paslanmaz kanopi binaların girişlerinde uygulanan ve girişin kar, yağmur gibi doğal etkenlere mağruz kalmasını önleyen sistemlerdir. Paslanmaz kanopiler çelik taşıyıcı sistem, cam tutucular ve cam kullanılarak oluşturulmaktadır. Tasarımı ve uygulamasıyla farklılık kazanan kanopiler, firmamızın deneyimli uygulamalarıyla, uzman kadrosu ve montaj elemanları ile istediğiniz çözümlere ulaşmayı sağlamaktadır. Uygulamalarımızda özel kanopi üretimleride yapılmaktadır. Paslanmaz kanopi uygulamaları firmamız tarafından garantilidir. Paslanmaz kanopi uygulamalarıda cam bölümlerine farklı modeller, desenler veya firma tanıtımınızı yapabilirsiniz.