ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 5

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 5

Paslanmaz kanopi 5 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz. 

Paslanmaz çelik kanopi taşıyıcı sistemlerin üzerine cam ile kombine edilerek imal edilen kanopiler sitelerin şık görünmesini isteyenler için oldukça isabetli seçimdir binaların giriş kapılarında saçak görevi yapan bunun yanında görsel estetik oluşturan bir sistemdir. Lamalı kanopi ,borulu kanopi,lazer kesimli kanopi olarak imal edilir. Paslanmaz kanopilerde paslanmaz çelik veya boyalı siyah ferforje kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik kanopiler modelleri bakımından da zengindir. Paslanmaz özelliği ile birlikte uzun yıllar kullanıma sahiptir. Kötü hava şartlarından korunmak için kullanılan kanopiler herhangi bir yağmur almasında da paslanmaz olduğundan dolayı her hangi bir sakınca bulunmamaktadır. Eskiden demirden yapılan kanopiler uzun yıllar kullanılamamtadır. Köüt hava şartlarının negatif etkisiyle paslanmaz yapmaktaydı. Paslanmaz kanopiler bu gibi durumlarda memnuniyetle kullanılmaktadır. 5 Şerif ali barış makina bina giriş saçağı örneklerimiz arasındadır.