ÜRÜNLER
Kanopi Ayakları

Kanopi ayakları (Cam saçak ayakları)

Hayatımızda her parça, bir bütünlük sağlayabilmesi için bazı küçük detaylara ihtiyaç duyar. Ne kadar güçlü olursanız olun, eğer sizin ayakta durmanızı sağlayacak en ufak bir parça eksikse hiçbir anlam ifade etmezsiniz. Kanopi ayakları (cam saçak ayakları) tam da bu işe yarar. Bu parçalar cam saçak uygulamalarının bütünlük sağlamasında kullanılan en temel üründür. Projelerinizde şık ve sağlam bir görünüm elde etmek için rahatlıkla bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Bu parçaların üretimi konusunda tecrübeli ve öncü olan OSM paslanmaz, ürünün üretimini tamamen kendi atölyesinde gerçekleştirerek uygun fiyat politikasıyla cam sektörüne hizmet vermekte. Piyasaya ürün verme konusunda da öncü olan firma, proje büyüklüğünüze bakmadan, stoklarda olsun ya da olmasın istenilen adetlerde üretim yaparak istenilen en kısa sürede ürünleri teslim edebilme meziyetine de sahip. Üretim kalitesi konusunda hiçbir şekilde ödün vermeyen ve standartlara uygun olarak üretim yapan firma, ürünlerin kalitesinden şüphe duyulmayacak titizlikte çalışıyor ve kendi üretim kalitesine oldukça güveniyor.

Bu bütünlük sağlayıcı sistemlerin nerelerde kullanıldığı kısmına değinecek olursak eğer, kanopileri özellikle benzin istasyonlarında, oto yıkama alanlarında, bina girişlerinde, mağaza girişlerinde görebiliriz. Sizlerde eğer şık bir mimari tasarımla dizayn ettiğiniz lokasyonlara paslanmaz cam saçaklarla daha zengin bir görünüm katmak isterseniz bu bütünlük sağlayıcı sistemleri kesinlikle kullanmalısınız.

Cam saçak kanopi ayak fiyatları projelere ve adetlere göre belirlenmekle birlikte piyasanın en kaliteli işçiliğiyle ve uygun fiyat politikasıyla OSMpaslanmaz’da sizlerin taleplerini beklemekte olduğunu unutmayın.

Paslanmaz Çelik kanopi modellerimizle fark yaratıyoruz

Kanopi ayaklarımız projelere özel boyutlarda ve adetlerde üretilebilir. Cam saçak kanopi ayak fiyatlarımız projelere adetlere göre belirlenmekle birlikte piyasının en kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını uyguladığımızı söyleyebiliriz.

 

Yorumlar
Gönder