ÜRÜNLER
Cam Saçak

Paslanmaz Cam Saçak

Bildiğiniz üzere günümüzde artık hem şıklık hem de bunun yanı sıra güven çok önemli. İyi bir tasarıma sahip olan her yapı, kendi şıklığının önünde aslında ne kadar güvenilir olduğunun da altını çizerek kendi farkını ortaya koymayı amaçlıyor. Hal böyle olunca ister istemez bir mimari yapıda kullanılan her detay hem şıklığıyla hem kalitesiyle hem de güven sağlamasıyla ön plana çıkmak zorunda. Paslanmaz cam saçaklar da kullanım amaçlarına ve mekanlarına göre değişkenlik gösterse de sizlere şıklığı, kaliteyi ve güveni bir arada sunabilen bir argümandır.

Eski dönemlerden günümüze kullanımı artarak gelen paslanmaz cam saçaklar, gösterişli duruşu ve zariflikleriyle kendisini gösteren korkuluk modelidir. Kullanım alanlarına göre birçok farklı modelde ve çeşitte üretilebilen bu modeller, hem şık bir dizayna sahip olmanızı hem de güvenlik tedbirleriniz arasına bir artı değer daha katmanızı sağlayacaktır. Dışarıdan gelebilecek ve engellenebilecek olan tehlikeleri kontrol altına alabilmenin amaçlandığı bu saçaklar, tozdan, güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmayı rahatlıkla sağlayabilir.

Genelde kapı ve pencere üstlerinde kullanılan paslanmaz cam saçaklar, günümüzde şıklığın birçok etmenin önüne geçmesiyle de gösterişli yapılarda da karşımıza çıkıyor. Bu modellerin sıklıkla kullanıldığı yerler arasında alışveriş merkezlerinin girişleri, şık rezidanslar, müstakil villa girişleri, apartmanlar ve şatafatıyla ünlü iş merkezleri vardır.

Paslanmaz çelik özelliğiyle yapılan bu saçaklar, uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca bu saçakların camlı modellerinin de bulunduğunu ve böylece istenilen şıklık seviyesine ve modern bir mimari çizgiye ulaşılabilir.

Bu konuda müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmet verecek olan OSMpaslanmaz, uygun fiyatlı çalışmalarıyla ve kalifiye personel bilgisiyle sizlerin isteklerinize tam anlamıyla cevap verecektir.

Paslanmaz Cam Saçak Modelimiz oldukça saydam yapıdadır

 

Paslanmaz Cam Saçak Modelimiz oldukça saydam yapıdadır

 

Cam Saçak ve sundurma modellerimize mutlaka göz atın

Neden Paslanmaz Cam Saçak?

  • Cam saçaklar kullanılan mekânlara dışarıdan gelecek etkenlere karşı korumak amaçlı kullanılmaktadır. Bu bazen yağmur, rüzgâr, toz ya da güneş ışığı olabilir.
  • Kullanılan mekanlara estetik değer katmak için kullanılabilir. Genellikle alışveriş merkezleri, hastane, okul, rezidans ve iş merkezleri girişlerinde görünürler ve kullanıldığı alana değer katarlar.

 

Yorumlar
Gönder