ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 2

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 2

Paslanmaz kanopiler genellikle bina girişlerinde kullanılmaktadır. Paslanmaz kanopiler son teknoloji olarak üretilerek yerine kanopilere bırakmıştır. Paslanmaz kanopi üretimlerinde son model lazer kesimlerinde imal edilerek oluşturulan paslanmaz çelik ana kasa yerin büyüklük, uzunluk ve çapına göre hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan ana kasa üzerine farklı değişik modeller uygulanarak lazer kesimlerle yapılmaktadır. Paslanmaz kanopiler birbirinden farklı çeşitleriylede oldukça çok tercih edilmektedir. Uygulama yapacağınız alanlarınıza paslanmaz kanopi uygulamalarıyla şık ve modern bir görnüm sağlayabilirsiniz. Özellikle kullanım alanları olarak bina girişleri, petrol ve ofislerde kullanılmasıyla ve istenilen istekler doğrultusunda özel çizimlerle daha şık bir uygulamaya dönüştürebilirsiniz. İmalatımızda kendi bünyemizde yapılmaktadır. Uzman kadromuz bu uygulamaları özenle ve güvenle üretmektedir. Ürünlerimiz firmamız tarafından garantilidir.

Paslanmaz kanopi 2 modelimiz kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz.