ÜRÜNLER

Paslanmaz Kanopi 10

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Kanopi 10

 Paslanmaz kanopi 10 modelimiz tamamen kendimiz tasarladığımız ve uyguladığımız paslanmaz spider sistem kanopi modelimizdir. Paslanmaz kanopi modelleri uygulama alanına, müşterinin istek ve taleplerine, kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. OSM Paslanmaz olarak Paslanmaz kanopi modelleri alanında onlarca farklı model çalışmamız mevcuttur. 

Paslanmaz çelik kanopi modelleripaslanmaz cam kanopi modellericam saçak modellericam sundurma modelleri ve markiz modelleri için bizimle sayfamız üzerinde iletişim kurabilir model fiyatlarını ve çalışmalarımızın detaylarını öğrenebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçilik hizmeti ve bir birinden şık modellerimiz ileyılların deneyimi ve uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz. 

Paslanmaz kanopi ;özellikle iş merkezleri,oteller,alış veriş merkezleri,hastaneler , okullar, kolejler gibi prestijli binaların ana girişlerine uyguladığımız saçak tipi yapılardır.  Bu yapıların konstrüksiyonunda ağırlıklı kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik yada boyalı siyah ferfore sac, paslanmaz çelik yada elektrostatik boyalı boru , e.boyalı NPU vb. profiller dir. Aksesuarlarında çoğunlukla 304 kalite paslanmaz çelik kullanmaktayız.Konstrüksiyonu paslanmaz çelik halatlarla askıya aldığımız gibi gerektiğinde gizli ankrajlama sistemide kullanmaktayız. Kanopi  de üst kapama ağırlıklı olarak renkli camı tercih etmekteyiz. İmalatımızı mimarınızın istekleri doğrultusunda yapmak tercihimizdir. İmalat ugyulamalarımız uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Uygulama esnasından istenilen modeller üretilmektedir. Modern şık bir çok uygulama modellerimiz bulunmaktadır. Tüm uygulamalarımız ve modellerimizi http://osmpaslanmaz.com/paslanmaz-kanopi.html sitemizden bulabilirsiniz.