ÜRÜNLER
Teras Korkuluk Modelleri

Teras korkuluk

Yaşam alanlarımızda güvenlik anlayışımız her zaman had safhadadır. Kendimizi huzurlu bir şekilde bulunduğumuz yere adapte edebilmek için de bulunduğumuz alanın güvenilir olması çok büyük bir artıdır. Bu aslında bulunduğumuz her alan için gereklidir. Korkmadan gecenin bir körü yürüyebildiğimiz sokak araları dahi sırf güvenli olduğu için bizi huzurlu hissettirebilir. Bu yüzden yaşadığımız konutlarda, iş yerlerinde, kafe, restoran ve alışveriş merkezlerinde mekanlara hem şıklık hem de güvenlik sağlayabilmesi için “Teras Korkuluk”lar kullanılmalıdır. Camlı ve camsız olarak kullanılabilen bu ürünler paslanmaz çelik ürünlerle kullanılır.

Bulunduğunuz mekana hem şıklık hem de güven katan korkuluk modelleri, yüksekliği müşterinin isteğine göre ayarlanabileceği gibi standart boyutlarda da çok rahatlıkla üretilebilmektedir. Bu korkuluk modelleri arasında da en çok kullanılanı camlı teras korkuluklarıdır. Bunlar hem camın estetik ve zarifliğini mekanlara yansıtır hem de kullanılan malzemesiyle birlikte sorunsuz bir güvenlik sağlar. Can güvenliğini düşündüğümüz her alanda teras korkuluğu olmazsa olmazlar arasındadır.

OSMpaslanmaz bu anlamda sizlere sorunsuz bir hizmet verebilmek için uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle teras korkuluklarının aksesuarlarının üretimini ve satışını yürütmektedir. Kaliteli üretim yapmanın yanı sıra sizlerin sorunsuz bir hizmet alabilmesi için montaj da dahil hizmet verebilen firma, sizlere bir telefon kadar uzak.

Tamamen müşteri isteği odağıyla çalışan firma, paslanmaz çelik yüzeyi müşterinin isteğine göre parlak veya satine (mat) olarak yapabiliyor. Uzman kadronun sorunsuz işçilik anlayışıyla mekan odaklı çalışmaları da sizlere güven verecektir. Taban bağlantısı konusunda beton yüzeylere beton dübeli veya kimyasal dübel ile bilinçli bir işçilik hizmeti sunan OSMpaslanmaz kadrosu, çelik ve ahşap yüzeylerde ise cıvata ve vida ile montajlama yapmaktadır.

İstediğiniz her model ve ölçüde yaptırabileceğiniz teras korkulukları, firmamızın uygulama alanlarındaki başarılı modelleme ve ölçü alma teknikleri sizlerin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlayacaktır. Bu anlamda en çok tercih edilen kurum olan OSMpaslanmaz, uygun fiyat anlayışıyla da sizlerin bütçelerini düşünerek hareket eden firma özelliği taşımaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir telefonla sizlere hizmet verebileceğimizden ve uygun fiyat politikamızdan asla ödün vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Teras cam korkuluk sistemi özel tasarımlarla

 

Teras cam korkuluk paslanmaz ve cam kullanıyoruz

 

Krom teraslara camlı küpeşteile birlikte bir bütündür

 

Yorumlar
Gönder