ÜRÜNLER
Cam korkuluk sistemleri

Cam korkuluk sistemleri

Günümüzde artık her adımda yeni bir yapıyla ve mimariyle karşılaşmamamız çok zor. Her yapı bir diğerinin aynısı olmamak için büyük çabalar harcar. Kendisini diğerlerinden ayırabilecek hangi unsurlar varsa o aksesuarları kullanmaya çalışır. Yatırımlarının hem şık hem modern hem de zengin görünmesini ister. Hal böyle olduğundan mimari çalışmaların önemi de gün geçtikçe daha büyük bir önem kazanır. Gelişen teknoloji ve mimari teknikler sizlere uçları çok açık farklı detaylar sunsa da yıllardır mekanların şıklığına şıklık katmakta cam kullanımının üstüne yoktur. Bu yüzden de “Cam Korkuluk Sistemleri” sizlere her zaman şıklık ve modern görünüm sağlayan yegane aksesuarlar olacaktır.

Şık görünümün yanında aslında herkes yaşam alanının güvenilir malzemelerle, sağlıklı malzeme kullanımıyla, kolay temizlenebilirken hijyenikte olmasına önem verir. Bu anlamda cam korkuluk sistemleri nokta atıştır. Bu sistemler ofislerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve konutlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik malzemenin camla bir araya gelerek oluşturduğu bu sistemler, son derece şık, güvenilir ve modern çizgilere sahiptir.

OSM Paslanmaz’ın teknolojik alt yapısıyla bu sistemlerin üretimi sağlanırken, sizlere sorunsuz bir montaj hizmeti de sunulur. Hatta bu sistemlerin yanı sıra cam teras korkuluk sistemleri ve cam merdiven korkuluk sistemlerinin üretim ve montajı da kurumca sağlanabilmektedir. Cam korkuluk sektörünün öncü kurumların olan firma, İstanbul’da bulunan üretim alanıyla sizlere sorunsuz bir hizmet vermek için çalışmalarını yürütür. Uzman kadro ve kaliteli malzeme kullanımıyla diğer firmalara karşı kendi farkını ortaya koyan firma, uygun fiyat politikasından ödün vermemesiyle de dikkat çeker. Sizlere sorunsuz ve güvenilir bir hizmet verebilmek bizleri gururlandıracaktır. Bu konuda hizmet verebilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Cam korkuluk sistemimizi merdivende montaj yapılmış haliyle sunuyoruz

 

Merdiven Camdan Korkuluk ve kanallı küpeşte imalatı

 

Paslanmaz dikmeli spider cam korkuluk

 

Teras cam korkuluk sistemini noktasal cam tutucu ile sabitliyoruz

 

Profil dikmeli paslanmaz camlı ve spider cam tutuculu korkuluk

 

 

Cam balkon korkuluk sistemleri son zamanlarda başta konutlar olmak üzere ofis ve alışveriş merkezlerinde, otellerde fazlaca tercih edilmektedir. Paslanmaz cam balkon sistemleri cam ve paslanmaz çelik malzemenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan son derece güvenli, şık ve modern sistemlerdir. Ayrıca cam teras korkuluk sistemleri ve cam merdiven korkuluk sistemlerinde de kurumumuz son teknoloji ile üretim yapmakta ve yerinde montaj hizmeti ile çalışmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak cam korkuluk sektörünün öncü kurumlarından biriyiz. Tüm cam korkuluk sistemleri üretimini İstanbul’da bulunan kendi imalathanelerimizde alanında uzman ve deneyimli personelimizce her projeye özel cam korkuluk detay çizimlerine göre üretmekteyiz.

Projelerinizde kullanmayı planladığınız tüm cam korkuluk sistemleri hakkında detaylı bilgi ve cam korkuluk sistemleri fiyatlarına sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

Yorumlar
Gönder