ÜRÜNLER
Cam Korkuluk Modelleri

 

Cam korkuluk modelleri

İnsanların üzerinde yaratacağınız etkinin ilk anda vurucu bir objeyle daha büyük olacağını hepimiz biliriz. İlk izlenim insanı birçok düşünceye sevk eden, tercihlerini etkileyen ana unsurlardandır. İşletmeler bazında da konuşacak olursak; bu gibi durumlarda sizler farkınızı ortaya koymak için her alanınızı doğru kurgulayarak hareket etmelisiniz. İnsanlara tercih sebebi için çarpıcı bir dokunuş gerçekleştirmelisiniz. Bu gibi vurucu unsurlar da tabi ki dekoratif ve kendini belli edebilecek aksesuarlarla mümkündür. Bunlardan bir tanesi de “Cam Korkuluk Modelleri”dir.

Kullanım amacına ve alanlarına göre farklılık gösteren bu modeller, tasarladığınız mekana göre çok çeşitlilik gösterebilirken, özel kullanım alanlarından toplu yaşam alanlarına kadar birçok noktada bizlerle temasa geçer. Konutlarda karşımıza cam balkon korkuluk, cam teras korkuluk ve cam merdiven korkuluk olarak çıkan bu modeller, cafe ve restoranlarda ise balkon, teras, merdiven ve bahçe korkuluğu şeklinde kendini gösterir. Modeller ayrıca alışveriş merkezlerinin katlarında da kullanılmaktadır. Güvenilir ve hijyenik olan bu ürünler, her kullanım alanında kendisini belli edebilecek bir potansiyele de sahiptir.

 

Cam korkuluk üretimi, cam korkuluk aksesuarları ve aparatları gibi konularda sektörünün öncüsü olan OSM Paslanmaz, İstanbul’da üretimini gerçekleştirdiği ürünleri Türkiye’nin her yerine ulaştırarak montaj hizmetini sağlamaktadır. Sitemizde görsellerini görebileceğiniz cam korkulukların tümünün kendi üretimimiz olduğunu da söylemeliyiz.

Uzman ekibimizler sizlere tam istediğiniz hizmeti verebilmemiz için bize sadece kullanım alanını göstermeniz yeterli olacaktır. Birinci sınıf malzeme kullanımı ve uzman kadromuzun titiz işçiliğiyle sizlere sorunsuz hizmet vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Uygun fiyat politikamızla hareket ettiğimizi sizlere söylerken, kurumdan kuruma değişen malzeme kalitesine göre fiyat değişimi konusunun bizim işletmemizde geçerli olmadığını da belirtmek isteriz. Biz de kaliteli ürün, kaliteli üretim ve kaliteli hizmet daimidir. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmamızda fayda olduğunu düşünüyoruz.

Tamamen camdan olan spider sistemli cam korkuluk modelimiz

Sitemizde görsellerini rahatlıkla bulabileceğiniz cam korkulukların tümünün üretim ve yerinde montajını uzman ekibimizce gerçekleştirmekteyiz. Cam korkuluklar gerek kullanıldığı alana kattığı şıklık ve dolgunluk gerekse artı değerden dolayı fazlası ile tercih edilmektedir. Camın paslanmaz çelik ile müthiş uyumu ile ortaya çıkan cam korkuluklar son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Camlı sistem paslanmaz korkuluk modelimiz uygun fiyata sunmaktayız

OSMPaslanmaz cam korkuluk üreticisi olduğu gibi cam korkuluk aksesuarları ve cam korkululuk aparatları üretimi ve satışı da gerçekleştiren İstanbul cam korkuluk firmasıdır. Tüm üretimlerimizi Türkiye’nin her yerinde yerin de montaj hizmeti ile uygulamaktayız. Cam balkon firmaları içinde cam korkuluk montajı konusunda uzman ve deneyimli bir ekibe sahip sayılı kurumlardan birisiyiz.

Spider cam tutuculu korkuluk sistemimiz

Cam korkuluğu nerede olacağına karar verin gerisini bize bırakın. Birinci sınıf malzeme ve uzman ekibimiz ile projenize en uygun projelendirme ve fiyat teklifini size sunacağımıza emin olabilirsiniz. Cam korkuluk fiyatları kurumdan kuruma, malzeme kalitesine ve projeye göre değişse de OSM Paslanmaz’da en uygun cam korkuluk fiyat teklifi sunmak bir gelenektir. Tüm cam korkuluk modellerimize ve fiyatlarını iletişim sayfasından bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

Profilli cam korkuluk modelimizBombeli camlı korkuluklar galerilere ve balkonlara uyguladığımız model

Yorumlar
Gönder