ÜRÜNLER
Teras Cam Korkuluk

 

Teras cam korkuluk

Uygulandığı alanda mimariye artı değer katarak estetik ve şık bir görünüm katan teras korkulukları, cam, pleksi, ferforje ve paslanmaz malzemeler kullanılarak oluşturulur. Her mimari alana uyabilecek kadar çeşide sahip olan modeller, alanın güvenliğini de sağlayabilecek bir yapıya sahiptir. Modeller arasında en çok tercih edilen “Teras Cam Korkuluk” modelidir ve her mekana yakışabilecek özelliktedir.

 

Toplu kullanım alanlarında artık sigara içiminin yasaklanmasıyla da kullanım alanları genişleyen bu modeller, yaz kış demeden her mekanda sizlere ayrı bir alan oluşturabilecek bir yapıda da kurgulanabilir. Hatta güvenilir olan malzeme kullanımıyla da bu alanların güvenilir olmasını sağlar. Uzun kullanım ömrüyle ve sağlıklı malzemesiyle içinize huzur verebilecek olan bu modeller, hijyeninin kolay temizlenebilmesiyle sağlanması da büyük artı değerlerdendir. Paslanmaz çelik malzemenin ömrünün uzunluğu bu korkuluk modellerinin tümüne etki ederek, tercihinizin doğru olduğunu sizlere zaman içerisinde ispatlayacaktır.

Sizlerin de mekanlarına hem şıklık, hem modernizm hem de güven sağlayabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin. Sizlere en uygun hizmeti en uygun bütçe teklifleriyle sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğinizde sorunsuz hizmet alabilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Teras cam korkuluk paslanmaz ve cam kullanıyoruz

 

Teras cam korkuluk sistemi özel tasarımlarla yeni modeller

 

Teras cam korkuluk paslanmaz ve cam kullanıyoruz

  

Balkonlara yaptığımız paslanmaz balkon camlı korkuluk sistemimiz

OSM Paslanmaz’ın sorunsuz hizmet anlayışıyla hareket ettiği ve en kaliteli işçiliği en kaliteli malzeme kullanımıyla birleştirdiği bu alanda, sizlere bir telefon kadar yakın. Her bütçeye uygun çalışabilme temelinden ayrılmayan ve model çeşitliliğinin bol olduğu bu alanda sizlere sorunsuz hizmet sağlayacak olan firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Proje geliştirme ve üretim aşamasında sizlere hizmet verdikten sonra titiz işçilik anlayışıyla montaj hizmeti de sunan OSMpaslanmaz, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, holding binaları, fabrikalar, konut terasları, cafeler gibi onlarca referansı arasından sizlere en uygununu gösterebilir. Tüm projelerde proje çiziminden cam korkuluk detay çizimlerine, üretim aşamasından paslanmaz çelik aksesuar üretim aşamasına, aksesuarların kombinasyonundan nakliyat ve yerinde montaj hizmetine kadar sizlere bir bütün hizmet sunan firma, bu sorunsuz ve tam hizmeti Türkiye’nin her noktasına sağlayabilme özelliğine sahiptir.

 

 

Yorumlar
Gönder