ÜRÜNLER
Merdiven Cam Korkuluk

Merdiven cam korkuluk

Ulaşım mekanizması dediğimiz olay bizleri gidemediğimiz noktalara, varılamaz dediğimiz mekanlara götürür. Her basamak bizleri gitmek istediğimiz noktaya bir adım daha yaklaştırır. Sonunda bazen bir özlem bazen bir mutlu bekleyiş bekler. Varmak istediğimiz noktaya da en güvenilir, en hızlı ve en temiz yoldan ulaşmayı hedefleriz. Bu anlamda mimari yapılarda katlar arası bağlantı sağlayan merdivenler de bizlerin bir nevi ulaşım aracımızdır. Bu yüzden hem güvenilir hem hızlı ve temiz olmak zorundadır. “Merdiven Cam Korkuluk”ları da bizlerin ulaşım aşamamızda en yakın yardımcımızdır.

Merdiven Camdan Korkuluk spider cam tutculu korkuluklarımız oldukça güvenlidir.

OSM Paslanmaz bünyesinde en son teknoloji kullanılarak üretilen bu korkuluk modelleri, bağlantı görevi gören merdivenlerin güvenli, şık, modern ve hijyenik bir yapıda olmasının en büyük destekçisidir. Konutlarda, ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, metro ve tren istasyonlarında, plazalarda kısacası hayatımızın hemen hemen her noktasında cam merdiven korkuluk modelleriyle karşılaşabiliriz. İnsan elinin değdiği her noktada kesinlikle kullanım alanına sahip olan bu modeller, bu yüzden de sizlere en uzun ömürlü, en dayanıklı ve en güvenilir opsiyonu sağlamak görevine de sahip olmalıdır. Bu yüzden uzman kadrosunun bilgi ve birikimiyle üretim ve montaj çalışmalarını yürüten OSMpaslanmaz, sizlere sorunsuz hizmetin tam karşılığını verecektir.

 

Merdiven Camdan Korkuluk sağlam yapısıyla oldukça güven veriyor

Birbirinden farklı yükseklikte bulunan iki yüzeyi eğimli ya da dik basamaklar yardımıyla birbirine bağlayan merdivenler, mimari yapıların olmazsa olmazlarındandır. Katlar arasında bağlantıyı sağlayan bu yapılar, yatay, dikey veya dairesel olacak şekilde planlanabilmektedir. Bu konuda mimarınızın özgün çalışmaları da tabi ki farklılık kazandırabilecek yapıdadır. Bahsettiğimiz üzere her mimari yapıda karşılaştığımız ulaşım araçları, asansörler, yürüyen merdivenler ve portatif merdivenler şeklinde karşımıza çıkabilir. Hal böyleyken bu korkuluk modelleri de kullanım amacına uygun bir şekilde planlamaya dahil edilebilir. Güvenliğin sağlanması için korkuluk ya da trabzan adı verilen destekler, güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan önemli bir aksesuardır. OSM Paslanmaz, bu konuda da camın estetiğini trabzan ve korkuluklarla buluşturarak yaşam alanlarınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır.

 

Merdiven paslanmaz camlı Korkuluk spider cam tutculu korkuluklarımız oldukça güvenlidir.

 

Paslanmaz profilli camlı korkullar oldukça uyfun fiyatlara

 Güvenlik standartlarına ulaşabilmek için kullanılan bu aksesuarlar, kullanım alanına göre bazı alanlarda yönetmelikle belirlenen çizgilerde yapılandırılırken mimari projelerde dahil olmak üzere her noktada can güvenliği esas alınarak yapılandırılır. Merdiven korkulukları tek arahatlı, 2 arahatlı, 3 arahatlı, 4 arahatlı, 5 ve daha fazla arahat kullanılarak veya hiç arahat koyulmadan her basamağa bir dikme koyularak uygulanabilir. Merdiven cam korkuluk montaj yönetiminde dikmeler geniş ebatlarda kanatlar kullanılarak zemine gömülebilir. Merdiven cam korkuluk uygulamalarında ebatlar 5 - 8 - 10 gibi yerin güvenliği açısından değişebilir. Cam korkuluklu merdivenler kullanılan tüm projelerde göz dolduran şık ve modern çalışmalardır. Sıradan merdiven korkuluklarına göre çok daha kullanışlı, sağlıklı ve kolay temizlik avantajı sağlayan bu aksesuarlar, son teknolojinin kullanıldığı OSMpaslanmaz atölyelerinde en ince detaya kadar titizlikle üretilir. Uygun fiyat politikasıyla hareket etmekten çekinmeyen sektörünün öncüsü OSMpaslanmaz, sizlere bir telefon kadar yakın. İletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan güvenilir ve kaliteli işçilik anlayışı montajın tamamlanmasına kadar devam eder.

Merdiven paslanmaz camlıküpeşteler oldukça şık ve sağlam

 

Merdiven spider cam aksesuarları ve aparatlarıyla ve ahşap küpeştesi oldukça şık

 

Villa merdiven cam korkuluk ve paslanmaz küpeşteli uygulama

 

Lama Dikmeli ve 5+5 temperli lamine korkuluk

 

Yorumlar
Gönder