ÜRÜNLER
İstanbul Cam Korkuluk

İstanbul cam korkuluk

İstanbul, adına şiirler yazılan, savaşlar verilen, şarkılar söylenen dünyanın en kalabalık ve en özel noktalarından birisi. İnsana dinginlik verebilen bir boğaza da sahip, başını ağrıtacak kadar kalabalık olan meydanlara da. Yahut sınırsızca eğlenebileceğiniz mekanlara da sahip, manevi havasıyla ibadet ederken kendinizden geçebileceğiniz özel ibadethanelere de. Çok çeşitliliğin, çok dil, çok renk, çok insan karmasına sahip olan bu şehirde yok yok. Lüks kavramının tamamına cevap verebilecek potansiyeldeki mağazalara da sahip bu şehir, kağıt toplama arabasının üzerinde uyuya kalmış çocuğa da. Dünyanın hayranlıkla izlediği mimari yapılara da sahip, harabe haldeki kentleşme sürecine de. Bu şehirde aranılan ne varsa bulmak mümkün. Buranın adı İstanbul, medeniyetler beşiği.

 

Bir “İstanbul Cam Korkuluk” firması olarak 2002 yılından bu yana sizlere hizmet vermek de bizlere gurur vermekte. Böylesine heyecanlı şehirde var olmak ve birçok rakibiniz arasından sıyrılmak zor zanaat. Ancak bizler varlığımızı sizlere borçlu olmakla birlikte, kalitemizdeki farkımızı da dipnot düşmekten geri duramayacağız.

Tüm imalat aşamasını İstanbul’daki atölyesinde gerçekleştiren OSM Paslanmaz, Türkiye’nin her yerine montaj ve cam korkuluk aksesuarı satışı gerçekleştirmekte. Bu büyük deniz İstanbul’da bulunan cam korkuluk firmaları arasında referansları en geniş firma olan OSMpaslanmaz, kaliteli işçilik ve titiz montaj çalışmalarıyla müşterilerine sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Bu anlayışıyla müşterilerinden tam not ve takdir alan firma, tüm projelerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir yapıya sahip. Bizlerden, projenizin ölçüm aşamasından başlayarak modelleme, üretim ve montaj aşamalarının tamamında yerinde hizmet alabilirsiniz.

Sizde İstanbul’da hizmet veren bir cam korkuluk üretim ve montaj firması arıyorsanız OSMpaslanmaz olarak sizlere 0(216) 314 89 64 müşteri hizmetleri hattımızdan ve info@osmpaslanmaz.com mail adresimizden yardımcı olabiliriz.  Firmamız paslanmaz ve cam korkuluk fiyatları konusunda sektörün en iyi işçiliği için sizlere en uygun fiyatı sunmayı ilke edinmiştir.

İstanbul’da hangi ilçelere cam korkuluk montajı hizmeti vermekteyiz?

OSMpaslanmaz olarak açıkçası İstanbul ili içinde her hangi bir ilçe ayrımı yapmıyoruz. İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa Yakası’nda bulunan hangi ilçesinde olursanız olun projenizde yer alabilir, cam korkuluk işlerinizi başarı ile tamamlayabiliriz.

Yorumlar
Gönder