ÜRÜNLER
Galeri Cam Korkuluk

Galeri cam korkuluk

Şıklığın artık her yerde karşımızda olmasına çok alıştık. Gideceğimiz mekanlardan tutun da sağlığımızı düşünerek hareket etmemiz gerek hastane seçimlerinde dahi şık ve temiz görünüm tercih sebebidir. Artık sizleri diğerlerinden farklı kılan ve öne geçmeniz için en büyük adım olan şıklık ve modern görünüm, karşı koyamayacağınız derecede önemli bir unsurdur. Bu anlamda da sizlerin yaşam alanlarınıza “Galeri Cam Korkuluk” sistemlerini uygulamanız kaçınılmaz bir tercih olmalıdır. Çünkü bu modellerle sadece şık ve modern olmayacak, aynı zamanda güvenilir ve uzun ömürlü bir mimari yatırım da yapmış olacaksınız.

İstanbul firması olan OSMpaslanmaz’ın uzman kadrosunun deneyimi, sizlerin sorunsuz hizmet alabilmesi için çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Cam korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen model olan galeri cam korkuluklar, sizlerin isteği üzerine özel olarak planlanabilen ve uygulama alanına göre hazırlanan bir yapıda üretilir. Projeye başlangıç aşamasında özel çizimler yaparak sizlerin beğenisine sunan firma müşteri onayından sonra kaliteli üretim teknikleriyle sizlerin istekleri doğrultusunda üretim yapmaya başlar. Her projeye modern ve estetik bir görünüm kazandıran bu modeller, hem göze hitap edebilen hem de güvenilirliğiyle göz dolduran bir yapıdadır.

Tamamen OSMpaslanmaz’ın imalathanelerinde uzman bir ekiple üretimi yapılan bu modeller, montaj aşamasına kadar sizlerin istediği tüm detaylara cevap verebilecek şekilde planlanır. Aksesuar ve malzemelerinin üretiminin yanı sıra satışı da yapılan firmamızda sizlere hizmet vermek bizlere gurur kaynağı olacaktır.

Hem güvenilir bir ürün kullanıp hem modern çizgi yakalamayı hedefliyorsanız tercihiniz kesinlikle galeri cam korkuluk modeli olmalı. Sadece büyük mekanlarda güvenlik amacıyla kullanılmadığını ve mekanlarınızda dekorasyonlarınızla fark yaratmak için de kullanım sağlayabileceğinizi de not düşmek isteriz.

Piyasada uygun hizmet verme politikasıyla tanınan OSMpaslanmaz, bu fikrinden ödün vermeden sizlere kaliteli işçilikle güveni bir araya getiren önemli bir firmadır. Sizlere en uygun fiyat çalışmaları hazırlayabilmemiz ve mekanlarınıza farklı bir hava katabilmenize fayda sağlayabilmemiz için bizlerle iletişime geçin. Yaşam alanınıza dokunarak sizlere özgün çalışmalar hazırlayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Galeri boşluklarına yapmış olduğumuz paslanmaz cam korkuluk

Cam korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden olan galeri cam korkuluk modelleri müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanabileceği gibi uzman ekibimizce projelendirilerek galeri cam korkuluk detayı ortaya da çıkarılabilir. Çizimler hazırlanarak müşterinin onayına sunulmaktadır.

Galeri krom dikmeli yapmış olduğumuz model paslanmaz cam korkuluk

Galeri cam korkuluk kullanıldığı her projede modern görünüm kazandırır. Şık ve göze hitap eden cam korkuluklar özellikle mimari tasarıma önem veren her projenin vazgeçilmez tercihidir.

Galeri cam korkuluk imalat aşaması tamamen kendi imalathanelerimizde alanında uzman ekibimizce her projeye özel titiz çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamızda tüm galeri cam korkuluk aksesuarları ve malzemeleri üretim ve satışı yapılmaktadır.

Galeri krom dikmeli spider sistemli model paslanmaz cam korkuluk

 

 

Yorumlar
Gönder