ÜRÜNLER
Balkon Cam Korkuluk

Balkon cam korkuluk

Günümüzde artık her ara sokakta bir inşaat alanı görmek kaçınılmaz. Ve bu sektörün kullandığı her malzemenin ve aksesuarın hayatı kolaylaştıran, teknolojiye uygun ve kullanımının da güvenilir olması gerekmektedir. Bu yüzden “Balkon Cam Korkuluk”ları günümüz inşaat sektöründe en çok kullanılan malzemelerdendir. Cam dediğimizde akıllara hemen gelen ve balkon gibi bir mekanda da büyük bir tehlike yaratabilecek olan korkudan dolayı “ya kırılırsa” sorusu, bu ürünün kullanım alanındaki en büyük sorgulamalarındandır. Ancak o sorudan hızla uzaklaşmanızı öneririz, çünkü bu korkuluk modelleri şık ve modern bir görünüm sağlamanın yanında sağlamlığıyla da kendi farkını ortaya koymaktadır. Estetiğin güvenilirlikle buluştuğu noktadır balkon cam korkuluk modelleri.

OSMpaslanmaz’ın cam korkuluk sektöründeki liderliğiyle iş süreçlerinizi birleştirdiğinizde çok daha güvenilir bir kullanım alanı yaratacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü kalite ve güvenden kesinlikle ödün vermeyen firma, sizlere en ince hesaplamalarla ve kaliteli ürün kullanımıyla hizmet vermektedir. Sadece üretim aşamasında sizlerle olmayan firma, montaj da gerçekleştirerek sorunsuz bir hizmet alabilmeniz konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Sizleri, en az sizler kadar düşünerek hareket edecektir.

İnsan hizmet etmenin bilincine sahip olmayan insanların yarattığı algıyla güvensiz ürün damgası kesinlikle yanlıştır. Çünkü insana hizmet etmek, insan için üretmek zaten bu kuşkunun ortaya dahi çıkmamasını gerektirir. Sizlerde balkonlarınızın hem şık hem sağlam hem de kolay temizlenerek güzel bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hatta şöyle bir bilgi de vermemiz gerekirse, cam korkuluklar önceden kullanılan eski, demir ve paslı korkuluklara göre çok daha sağlıklıdır. Çünkü en bazda tozların aralardan girmesini engelleyecek şekilde dizayn edebilirsiniz ayrıca kir tutmayan ve kolay temizlenebilen özelliğiyle de sizlere güven verecektir. Aralarında açıklık olmadığı için sizlere güven verecek olan bu korkuluklar, evinizdeki küçük misafirler için de vazgeçilmez güven unsurudur.

Evlerinizde, mağazalarınızda, otelleriniz ve kafelerinizde yani sizlerin olduğu her noktada sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmamız için lütfen bizimle iletişime geçin. Çünkü insanları güvende tutabilmek ve bizlere güvenebilmelerini sağlamamız için onlara güvenilir hizmet sunmalıyız. Bu da bizler için övünç ve mutluluk kaynağı olan en önemli konudur. İstanbul’daki imalathanemizde uzman kadromuz ve bilgi birikimimizle Türkiye’nin her yerine hizmet verebilme potansiyeline sahip olduğumuzu da not düşmek isteriz.

Balkonlara Cam Korkuluk

Cam Korkulukların hayatımızı kolaylaştırıyor olması artık günümüz inşa sektöründe yadsınamaz bir gerçektir. Ancak cam dendiğinde sizin de aklınıza "ya kırılırsa?" sorusu mu geliyor. Silin aklınızdan o düşüncelerinizi. Neden mi ? Çünkü cam korkuluklar estetik olmasının yanında aynı zamanda sağlam olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.  

Cam korkuluk sektörünün lideri OSM Paslanmaz markaya kaliteye sağlamlığa önem veren siz değerli müşterilerimiz için hem üretim yapmakta hem de proje alanlarında ürünlerinizin montajını gerçekleştirmektedir. 

Cam korkuluklar, toplumumuzdaki algının aksine sağlamdır, dayanıklıdır ve asla kalitesiz değildir. Çünkü insana hizmet etmek, insan için üretmek bunu gerektirir. Cam korkuluklu balkonlarınız hem daha sağlıklı hem daha güvenli hem daha kullanışlı hem de daha estetiktir. 

 

Cam korkuluklar o eski, o demir, o paslı korkuluklara göre daha sağlıklıdır. Çünkü tozlar balkonunuza rahatlıkla giremez. 
Cam korkuluklar güvenlidir. Çünkü paslı korkuluklar gibi araları açık değildir. Küçük yaşta çocuklarınız balkonunuzda rahat bir şekilde dolaşabilir. 
Cam korkuluklar kullanışlıdır. Çünkü, çok rahat bir şekilde temizlenebilir. 
Cam korkuluklar estetik ve moderndir. Bu sebeple anlatmamıza gerek dahi yoktur çünkü cam korkuluklar sizler gibi zarif insanlara hitap eder.

 

Balkon cam korkuluklar dediğimizde ise aklımıza modern binalar geliyor. Çünkü modernlik günümüzde şeffaf olmayı dayanıklı olmayı gerektiriyor. Yeni yapılacak olan ya da modernize edilmesi gereken binalarda OSM Paslanmaz Çelik olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Evleriniz, mağazalarınız, otelleriniz, kafeleriniz yani içinde kaliteli bir yaşam olan tüm meskenleriniz için sizlere en kaliteli ürünleri sunmak bizler için övünç ve mutluluk kaynağıdır. Çünkü biz insanlara güven sunuyor ve onları güvende tutuyoruz. Aynı zamanda her geçen gün büyüyen inşaat sektörünün vazgeçilmezi hale gelen ve residanceları binaları daha çekici kılan balkon cam korkuluklar dairelerinizin değerine değer katmaktadır. 

OSM Paslanmaz çelik olarak balkon cam korkuluklarınızın aksesuar ve malzemelerini sizler için en uygun şekliyle üretmekte ve İstanbul`dan Türkiye`nin her yerine hizmet vermekteyiz. 
 

Balkon Ve taraslara yapmış olduğumuz model

Yorumlar
Gönder