ÜRÜNLER
Cam basamaklı merdiven

Cam basamaklı merdiven

Başarıya giden yolda önümüze sayısız basamak çıkmaktadır. Her basamak bir yukarıya veya daha hızlı yükselmeye yarayan en temel yapı taşıdır. Günümüzde katlar arası bağlantı noktası olarak karşımıza çıkan merdivenler de bu anlamda en somut bir mimari malzemedir. Yükselmek ve yukarı çıkabilmek adına olmazsa olmaz bir yapı ürünüdür. “Cam Basamaklı Merdiven” de bunların en şık, en modern ve en sağlıklısı olarak karşımıza çıkar.

Başarıdan bahsederken; bu ürünler konusunda başarısını yaptığı işlerle sabitleyerek kanıtlamış olan OSM Paslanmaz, son zamanların en çok tercih edilen merdiven modelini uzman kadrosu ve titiz işçilik anlayışıyla yürütmektedir. Günümüzde bu modeller beton ve mermer merdivenlerin yerini alan en yeni modeldir. Ofislerde, konutlarda, sanat merkezlerinde, fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, kolejlerde, holding binalarında, belediye ve devlet dairelerinde sıklıkla kullanılan bu modeller her alana ayrı bir hava katmaktadır.

Camın bu anlamda dayanıklı olup olmadığını düşünecek olursanız, bu ürünlerin gerçekten çok sağlam, dayanaklı ve çizilmeler karşı özel olarak üretildiğini belirtmek isteriz. Tüm cam basamaklı merdivenler firmamız güvencesinde kalınlığı, güvenlik ve üretim standartları dikkate alınarak en ince ayrıntılarına kadar hesaplanarak üretilir. Yaşam alanlarınıza şıklık ve modernizm katan bu modeller, kullanım anlamındaki kolaylığı ve temizlik açısından da büyük bir hijyen sağlayan yapısıyla sizlerin vazgeçilmezi olacak. Ayrıca bu merdivenler, kolay temizlenebilmesiyle temizlik personeli için de büyük rahatlık sağlıyor.

Uzun ömrüyle özellikle dikkat çeken cam merdivenler, işlenebilirliğiyle sizlerin kurumsal görünümünüze de artı bir değer katacaktır. Çünkü merdiven modellerinin zeminlerine istenilen motif ve logo çizimi uygulanabiliyor. Böylece hem şıklığınıza şıklık hem de kurumsal görünümünüze ekstra bir hava katmış olacaksınız.

OSMpaslanmaz, cam merdiven üretimi, cam merdiven korkuluğu, cam merdiven küpeşte ve cam merdiven trabzanı üretimleri yaparken merdiven aksesuarlarının üretimini ve satışını da yapmaktadır.  

Paslanmaz çelikle bütünleşerek kullanıldığı ortama şık bir görünüm sağlayan bu merdivenlerin korkulukları da istenilen özelliğe göre cam veya paslanmaz çelikten oluşabiliyor. Sizler de mekanlarınıza ayrı bir hava katmak ve bu havayı yakalamak için de gerçekten sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Uzman kadromuzun titiz işçiliğiyle çalışacağı üretim sürecini sizlere en uygun fiyat politikasıyla hizmet vererek taçlandıracağız.

Cam basamaklı merdiven ya da cam merdiven olarak tabir edilen merdiven modelleri günümüzde mermer ve beton merdivenlerin yerini alan son zamanların en çok tercih edilen merdiven modelleridir. 

Cam merdivenler günümüzde ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastane ve kolejlerde, holding binalarında, fuar alanlarında, sanat merkezlerinde, belediye ve devletdairelerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Cam basamaklı merdivenler oldukça dayanıklı, çizilme kırılmalara karşı özel olarak üretilmektedir. Tüm cam merdiven kalınlığı güvenlik ve üretim satandartları dikkate alınarak titizlikle hesaplanmakta ve bu ölçülere göre üretilmektedir. Cam basamaklı merdiven modelleri zeminde şık ve modern durmasının yanı sıra kullanım olarak da büyük kolaylık ve temizlik açısından da temizlik personeli için büyük avantaj sağlamaktadır. Uzun ömürlüdür. Tüm cam merdiven modellerinin zeminlerine istenilen motif veya logo çizimi yapılabilmektedir. Böylelikle kurumsal görünüm bütünlüğü sağlanabilmektedir.

 

OSM Paslanmaz olarak cam merdiven üretimi, cam merdiven korkuluğu, cam merdiven küpeşte ve cam merdiven trabzanı üretimleri yapmaktayız. Ayrıca cam merdiven aksesuarları üretim ve satışı firmamızda yapılmaktadır. Cam merdivenler paslanmaz çelik ile çok şık bir tasarım bütünlüğü elde ederler. Cam basamaklı merdiven korkulukları camdan olabileceği gibi paslanmaz çelikten de olabilmektedir.

Cam basamakları olan paslanmaz merdiven ve korkuluklarını yapıyoruz

Tüm cam merdiven fiyatları, cam merdiven detayları, cam merdiven detayı dwg ve cam merdiven korkuluk ürünlerimiz hakkında bilgiye iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Projeniz için en uygun cam basamaklı merdiven fiyat teklifini sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Cam basamakları olan paslanmaz merdiven ve korkuluklarını yapıyoruz

Yorumlar
Gönder