ÜRÜNLER
İstanbul Cam Korkuluk

İstanbul Cam Korkuluk

Bir İstanbul cam korkuluk firması olan Osm Paslanmaz olarak hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından günümüze tüm imalat aşamamızı İstanbul`da gerçekleştirmekteyiz. Cam korkuluk sistemleri alanında yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla başta İstanbul olmak üzere Türkiye`nin her yerine montaj ve cam korkuluk aksesuarı satışı gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul`da bulunan cam korkuluk firmaları içinde referansları en geniş ve kaliteli işçilik ve titiz montaj çalışmaları ile müşterilerinden tam not ve taktir alan bir firma konumundayız. Paslanmaz korkuluk ve cam korkuluk başta olmak üzere korkuluk üzerine tüm projeleriniz için gönül rahatlığı ile teklif alabilir, projenizin ölçüm aşamasından başlayaraki modelleme, üretim ve montaj aşamalarının tamamında yerinde hizmet alabilirsiniz.

Sizde İstanbul`da hizmet veren bir cam korkuluk üretim ve montaj firması arıyorsanız Osm Paslanmaz olarak sizlere 0 ( 216 ) 314 89 64 müşteri hizmetleri hattımızdan ve info@osmpaslanmaz.com mail adresimizden yardımcı olabiliriz.  Firmamız paslanmaz ve cam korkuluk fiyatları konusunda sektörün en iyi işçiliği için sizlere en uygun fiyatı sunmayı ilke edinmiştir. 

 

İstanbul`da Hangi İlçelere Cam Korkuluk Montajı Hizmeti Vermekteyiz?

Osm Paslanmaz olarak açıkçası İstanbul ili içinde her hangi bir ilçe ayrımı yapmıyoruz. İstanbul`un anadolu ya da avrupa yakasında bulunan hangi ilçesinde olursanız olun projenizde yer alabilir, cam korkuluk işlerinizi başarı ile tamamlayabiliriz.