ÜRÜNLER
Planer Cephe

Planer cephe

Günümüzde yapılmamışı yapmak neredeyse imkansız vaziyete gelmiş durumda. Bu yüzden özgün tasarımlarla yaşam alanlarına müdahale etmek, en azından küçük farklılıklar yapmak her proje için olmazsa olmaz durumdadır. Bu anlamda da kullanılan mimari yapılarda alışılagelmiş beton unsurlarından uzak durmak en doğru tercihlerin başında gelecektir. Gelişen teknolojiyle artık güvenlik ve sağlamlık konusunda çığır açan cam sektörü, projelerde itinayla kullanılabilecek hem şık hem de farklı ürünler sunabilmektedir. Bu ürünlerin başında da “Planer Cephe” sistemleri gelmektedir. Modern çizgileriyle sizlere özel çalışmalar yapabilmeyi sağlayan bu sistemler, günümüzde her alanda kullanıma uygun hale gelmiştir.

Yılların deneyimi ve birikimiyle sektöre yön veren OSMpaslanmaz, uzman ekibiyle tercih edeceğiniz bu sistemlerin hem üretimini hem de uygulamasını en iyi şekilde uygulayabilmektedir. Planer cam cephe kaplama sistemleri piyasada transparan cam cephe kaplama sistemi veya vantuzlu cam cephe kaplama olarak da isimlendirilmektedir. Delikli camların cephe sistemine bağlantısı, deliklere bağlanan paslanmaz çelik rotiller ve rotillerin bağlandığı paslanmaz çelik bağlantı aparatlarıyla (spider) sağlanmaktadır.Düşeyde birbirlerine, yatayda ise ana strüktüre özel paslanmaz aparatlar ile bağlanır. Temperli tek cam veya lamine çift cam olarak uygulanan ana strüktür camları dört köşesinden delinerek rotlar vasıtasıyla taşıyıcı camlara mekanik olarak bağlanır. Yük aktarımını sağlayan bu rotlar paslanmaz elemanlardan oluşur.

Farklı modellere ve farklı çeşitlere sahip olan bu sistemler, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Yaşam alanlarınızın kalitesini artırabileceğiniz ve farklılık katabileceğiniz ürünler arasında önemli bir yere sahip olacak olan bu yapılar, tercih listenizin başında yer alabilir. Planer cepheler paslanmaz ürün kalitesiyle yapıldığından hem uzun bir kullanım ömrüne hem de sağlıklı bir yapıya sahiptir. Hijyen bakımından da oldukça hijyenik olan bu sistemler, temizlenmesi biraz zahmet isteyebilen bir yapıdadır. Projelere katacağı artı değerlerle de bu zahmeti çok çok ufak bir detay haline getirecektir.

Sunduğu her hizmette müşterilerine hep en iyiyi sunmayı kendisine hedef edinen OSMpaslanmaz, planer cephe uygulamalarında da sizlere daima kaliteli hizmet sunacaktır. Tüm detaylar, fiyatlar ve özellikler için bizlere bir telefonla ulaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın lütfen. En iyi işçiliği ve kaliteli ürün kullanımıyla hizmeti firmamızdan alacağınızı gönül rahatlığıyla bildirmek isteriz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Planer Cephe Aksesuarları

OSM Paslanmaz olarak yılların deneyimi ve birikimi ile uzman bir ekipçe üretimini ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz Planer cephe sistemeleri son zamanlarda birçok projede tercih edilmektedir.

Planer cam cephe kaplama sistemlerimiz piyasada transparan cam cephe kaplama sistemi veya vantuzlu cam cephe kaplama olarak da isimlendirilmektedir. Delikli camların cephe sistemine bağlantısı, deliklere bağlanan paslanmaz çelik rotiller ve rotillerin bağlandığı paslanmaz çelik bağlantı aparatlarla (spider) sağlanmaktadır. Planer cepheler geniş bir uygulama yelpazesi sunmaktadır. Düşeyde birbirlerine, yatayda ise ana strüktüre özel paslanmaz aparatlar ile bağlanır. Temperli tek cam veya lamine çift cam olarak uygulanan ana strüktür camları dört köşesinden delinerek rotlar vasıtasıyla taşıyıcı camlara mekanik olarak bağlanır. Yük aktarımını sağlayan bu rotlar paslanmaz elemanlardan oluşur. Planer cephe uygulamalarında farklı modeller ve farklı çeşitler bulunmaktadır. Planer cephe sistemleri şık ve modern bir görünüme sahiplerdir. Tüm uygulamalara bir farklılık katmaktadırlar. Planer cepheler paslanmaz kalitesiyle yapılarak uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Genel olarak planer cephe uygulamaları camlı uygulamalarla birlikte yapılmaktadır. Her alanda alınan ölçüler doğrultusunda yapılabilmektedir. Hijjenlik bakımından bakımı yükseklerde biraz zahmetli olmaktadır fakat genel olarak hijjenlik bakımı çok zaman almamaktadır.

Planer cephe aksesuarları alanında da yılların verdiği deneyim ve birikime sahibiz. Tüm planer cephe detayı, fiyatları ve özellikleri konusunda bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun planer cephe fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.En iyi kaliteli işçilik ve en uygun planer cephe fiyat teklifi için OSM Paslanmaz yıllardır sizlere hizmet vermektedir.

Yorumlar
Gönder