ÜRÜNLER
Cam korkuluk sistemleri

Cam Korkuluk Sistemleri

Cam korkuluklar kullanım alanına her hangi bir müdanede bulunmadan uygulanan sistemlerdir. Cam korkuluk görünüm olarak kullanım alanında şık, modern ve zengin bir görünüm kazandırır. Ancak cam korkuluk sistemlerinin tercih sebebi sadece şık ve modern olması değil, son teknoloji ile üretilen sağlam, güvenilir ve kolay temizlenebilen bir güvenlik malzemesi olması da tercih sebepleri arasındadır.

Cam korkuluk sistemimizi merdivende montaj yapılmış haliyle sunuyoruz

 

Merdiven Camdan Korkuluk ve kanallı küpeşte imalatı

 

Paslanmaz dikmeli spider cam korkuluk

 

Teras cam korkuluk sistemini noktasal cam tutucu ile sabitliyoruz

 

Profil dikmeli paslanmaz camlı ve spider cam tutuculu korkuluk

 

 

Cam balkon korkuluk sistemleri son zamanlarda başta konutlar olmak üzere ofis ve alışveriş merkezlerinde, otellerde fazlaca tercih edilmektedir. Paslanmaz cam balkon sistemleri cam ve paslanmaz çelik malzemenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan son derece güvenli, şık ve modern sistemlerdir. Ayrıca cam teras korkuluk sistemleri ve cam merdiven korkuluk sistemlerinde de kurumumuz son teknoloji ile üretim yapmakta ve yerinde montaj hizmeti ile çalışmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak cam korkuluk sektörünün öncü kurumlarından biriyiz. Tüm cam korkuluk sistemleri üretimini İstanbul’da bulunan kendi imalathanelerimizde alanında uzman ve deneyimli personelimizce her projeye özel cam korkuluk detay çizimlerine göre üretmekteyiz.

Projelerinizde kullanmayı planladığınız tüm cam korkuluk sistemleri hakkında detaylı bilgi ve cam korkuluk sistemleri fiyatlarına sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.