ÜRÜNLER
Balkon Korkulukları

Paslanmaz Balkon Korkulukları  

Paslanmaz balkon korkuluklar hemen hemen tüm konutların son zamanlarda en çok tercih ettiği korkuluk modelleridir. 

21. Yüzyıl bizlere teknolojik olarak birçok yenilik getirdiğini söyleyebiliriz. Tabi sadece bunu öğretmiş olamaz ve değil de. İnsanlığın güvenliğine verdiği önem de bunlardan biri ancak en önemli olanlarından. Neden ? Diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kısaca bahsedecek olursak: 

 

Sanayi devrimi, matbaanın gelişmesi, alternatif akımın mucidi Nikola Tesla gibi  günümüz dünyasını inşa etmemize yardımcı olan onlarca belki yüzlerce etkenden bir kaçı. Bunca yeniliğin ve gelişmenin paralelinde hayatımıza giren yüzlerce yenilikten bahsedebiliriz. Bizi ilgilendiren kısmı ise tabii ki o yüksekliği bulutları aşan gökdelenler ve o koca koca binalar. 

Dubai`ye daha önce gittiniz mi ya da bir gökdelene kapısının önünden baktınız mı ? Oradaki müthiş mimarinin sizi etkilemesinin yanında bizleri etkileyense 150. Katından aşağıya güvenle bakabilmeniz. Evet korkulukların hayatımızdaki önemi o kadar değerlidir. Bizlere güven verir. Güven verebilmesi için tabi ki usta ellerden geçip ustalıkla monte edilmesi gerekir.  

OSM Paslanmaz markaya önem verir ve o markayı temsil eden ellere.  

Paslanmaz Balkon Korkulukları ve modelleri

 

 

Biz OSM Paslanmaz olarak paslanmaz balkon korkuluklarınızı en usta ellerle hazırlayarak proje alanlarınıza montajını en kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız. Çünkü biz eşyaya değil insana hizmet ettiğimizin bilincindeyiz.  

Paslanmaz balkon korkuluklarını tercih edilebilir kılan eski korkuluklara nazaran çok daha güvenli ve sağlam olmasıdır. Aynı zamanda balkonunu içeriye almak isteyen müşterilerimiz için de ideal durumdadır. Güvenli, sağlam, kullanışlı olmasının yanı sıra ekonomiktir de. Bu yüzden kullanmak istediğiniz tüm yerlere gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilirsiniz. 

Neden paslanmaz balkon korkulukları? 

Modern ve şık görünmesini istediğiniz balkonlarınıza dayanıklı, kar ve yağmur gibi balkonunuzu etkileyecek dış etkenleri minimize etmek istiyorsanız siz de bizi çekinmeden arayabilir ürün ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Bu modern balkon korkulukları markanıza değer , modern dairelerinizin de değerine değer katar. Çünkü bugün bir oteli bir daireyi bir ofisi bir cafeyi tercih edilebilir ya da bir markayı satın alınabilir kılan kaliteye estetiğe verdiği önemdir. 

 

 

Balkonlara yaptığımız paslanmaz balkon camlı korkuluk sistemimiz

 Sektöründe lider konumda olan OSM Paslanmaz, siz değerli müşterilerimize Türkiye`nin neresinde olursanız olun hizmet vermekteyiz.

 

Halatlı korkuluk sistemimiz güven veren yapısıyla oldukça sağlam duruyor

Balkonlara yaptığımız balkon korkulukları tamamen camdan