ÜRÜNLER
Paslanmaz Yangın Kapısı

Paslanmaz yangın çıkış kapısı

Felaketlerin hepsi bizler için. Engellenemeyen kazalarla büyük hasarlar alınabilen kazalar ne yazık ki hayatımızın bir gerçeği. Hatta o kadar fazla felaket var ki engel dahi olamayabiliyorsunuz. Ancak, elimizdeki imkanlarla en iyiye ulaşarak hasarları en aza indirgemek mümkünken neden bunu gerçekleştirmeyelim? “Paslanmaz Yangın Kapısı”, artık hemen hemen tüm yapılarda olması zorunlu hale gelmiş bir felaket kurtarıcısı ya da daha basit bir anlamla kaçış yolumuzdur. Bu yüzden seçimlerimizde kesinlikle her zamanki gibi özellikle dikkatli olarak en iyiyi tercih etmeye uğraşmalıyız. Bu konuda da sizlere en iyi ürünü ve en iyi hizmeti OSMpaslanmaz’ın sağlayabileceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Artık günümüzde yangın çıkış kapısı yönetmeliğine göre kapıları; konutlarda, okullarda, hastanelerde, iş merkezlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezilerinde, eğlence mekanlarında, düğün salonlarında, sanat merkezlerinde ve hatta market gibi yüksek insan trafiğinin olduğu her alanda zorunludur. Bu zorunluluk sadece kapıdan ibarette değildir, bunun yanı sıra yangın merdiveni, yangın çıkış levhası ve acil çıkı uyarı sistemleri önemli donanımlar arasındadır. Bu donelerden her hangi birinin eksik ya da yanlış planlanması durumunda yönetmelik gereği projenin onayı iptal edilebilir hatta en baştan onaylanmayabilir. Bu anlamda engin tecrübelere sahip ve birçok projeyi de başarıyla yürütmüş olan OSMpaslanmaz, sizlere eksiksiz destek sağlayabilme gücüne sahiptir. Bugüne kadar birçok alışveriş merkezi yangın çıkı kapısı, okul yangın çıkış kapısı, hastane yangın çıkışı, konutlarda yangın çıkış kapısı ve fabrika yangın çıkış kapısı projesini sorunsuz halletmiş olan firma, sizlere de destek verebilmek için bir telefonunuzu beklemekte.

Yangın kapısı imalatı konusunda deneyimli bir firma olarak yangın çıkış kapısı montajı konusunda da uzman ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Bu anlamda da siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun yangın çıkış kapısı fiyat teklifini sunmak için hazırız.  Tüm yangın kapısı fiyatları uzman personelimizce projeniz incelenerek belirlenmektedir. Maksimum kalite minimum fiyat politikamızı yıllardır sürdürmekteyiz. Tüm yangın çıkış kapısı hakkında bilgi ve fiyatlara iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

Paslanmaz ve yanmaz çeik ten üretilen kapılar

 

Yorumlar
Gönder