ÜRÜNLER
Paslanmaz Bahçe kapıları

Paslanmaz bahçe kapıları

Bir gün hepimizin doğaya karışma hayali vardır. Yaşam alanımıza girerken güzel bir bahçeden geçmek ve o bahçede de dinlenmek hepimizin hayallerinde yer alabilecek kadar güzeldir. Yaşadığınız şehri istediğiniz kadar sevin, istediğiniz kadar şehri yüksekten izlemeyi severseniz sevin, size o sevdiğiniz manzarayı sevdirten doğanın kendisidir. Kimse yüksekten birbirinin aynı ve hiçbir rengi olmayan yüksek binalara bakarak keyif alamaz. Umarım hayallerinize kavuşursunuz ve bu hayallerinizin içinde bizler de küçük bir katkı yaprak sizlere sorunsuz olarak “Paslanmaz Bahçe Kapıları” hizmet verebiliriz.

OSMpaslanmaz olarak paslanmaz malzemeden ürettiğimiz bahçe kapılarını manüel ya da otomatik kapı sistemli dediğimiz sistemlerle üretilebilmekteyiz. Hatta sizlere üretim aşamasından sonrasında montajın sonlandığı ana kadar sorunsuz hizmet garantisi sunmaktayız.

Sağlam ve uzun ömürlü olabilmesi için demirden ve paslanmaz malzemeden üretilen bahçe kapıları, uygulandığı her projede kendisini ön plana çıkarabilecek ve projeye artı değer katabilecek bir görünümdedir. Şıklığınıza şıklık katmak, modern bir çizgiyi yakalamak ve sağlamlığıyla sizlere yoldaşlık edebilecek bir tercih için kesinlikle OSMpaslanmaz’ın sizlere sunacağı hizmetten yararlanmalısınız.

Bu kapı modellerinde de bulunduğu yerden tutun da yerin kullanım amacına kadar birçok detayla sizlere yüzlerce seçenek sunulabilmektedir. Bahçe kapısını oluşturan başlıca donanımlara bakmamız gerekirse de şunları görürüz: bahçe kapı motoru, bahçe kapı yayı, bahçe kapı hidroliği, bahçe kapı otomatiği ve bahçe kapı kilidi.

Proje alanında başlayan ve her zaman sıfır hatayla çalışmayı kendisine prensip edinmiş olan OSMpaslanmaz, uzman kadrosu ve üretim konusundaki deneyimiyle sizlere sorunsuz ve kaliteli hizmetin gerektirdiği tüm doneleri sağlayacaktır. Bahçe girişi kapılarında ölçü alımı üretim aşaması için çok önemlidir. İyi bir üretim için ölçünün kesinlikle sıfır hatayla alınması gerekir. Eğer olur da ölçümlemede yanlış yapılırsa kapının uygulama alanında büyük sıkıntılar doğabilir. Bizler bilgi birikimine sahip çalışanlarımızla sizlere mükemmel hizmeti sunmak için varız. Ayrıca, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, çizimi size göstererek kapınızın uygulamaya geçtiğinde nasıl görüneceğini paylaşıyoruz. Onay almadan hareket etmiyoruz.

Şık ve modern görünüm için olmazsa olmazlardan olan bahçe giriş kapıları motif, uygulama şekli, kullanılan malzeme ve kapı sistemlerine göre farklılık göstermektedir. Hal böyleyken fiyatlandırma çalışmaları da bu özelliklerin paralelinde gelişir. Ancak uygun fiyatla profesyonel ve sorunsuz bir hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş OSMpaslanmaz, maksimum kaliteyle minimum fiyatı buluşturuyor.

 

Paslanmaz Bahçe kapısı dekoratif motifler ve lale desenleri

 

 

Yorumlar
Gönder