ÜRÜNLER
Bina Giriş Kapıları

Bina giriş kapıları

Bina giriş kapıları bizlere o yapı hakkında aslında çokça fikirler verir. Fark etmeyiz, durup düşünmeyiz belki ancak ihtişamlı, gösterişli her kapı bizlere arkasındaki dünyayı merak ettirir. Kimi zaman kıskandırır, kimi zaman hayıflandırır belki de kimi zaman hırslandırır. Çükü güzellik algısı çok değişik kavramlardandır ve herkes sahip olmayı ister. Milyon çeşit algı olsa da, her birey sahip olabileceğinin en iyisini ister. Bu istekte ölümümüze kadar bitmez. Bu anlamda sizler de en iyi “Bina Giriş Kapıları”na sahip olmak istemez misiniz? Hatta bunu OSMpaslanmaz gibi sektörünün öncüsü bir firmayla çalışarak taçlandırmak? Evet dediğinizi duyar gibiyim. O halde, bizimle irtibata geçmemeniz için hiçbir engel yok.

OSMpaslanmaz, çelik kapı, paslanmaz kapı, krom kapı, ferforje kapı, demir kapı ve cam kapı imalatı yaparak yerinde montaj hizmetini de sağlamaktadır. Yapının durumuyla çok alakalı olarak gelişen giriş kapısının şekli, dış cephe tasarımından kullanım amacına göre de değişiklikler gösterebilir, müşterinin malzeme isteği de tabi ki en önemli etkenler arasındadır. Bina giriş kapıları da bu istek ve seçenekler doğrultusunda sizlere yüzlerce farklı seçenek sunabilecek bir üretim ağına sahiptir.

Bina giriş kapı modeli seçiminde mekânın durumunu ve ne amaçla kullanılacağını dikkate almanız kapınızın uzun vadede kullanım avantajı sağlaması için önemlidir. Firmamızın uzman kadrosuyla tüm bina giriş kapı ölçüleri ve bina giriş kapı model çizimi kendi bünyemizde yapılırken alınan donelere göre de yine kendi atölyelerimizde büyük bir titizlikle üretilmektedir.

Bina giriş kapısı alüminyum, çelik, demir, cam, krom gibi malzemelerle üretilebilmektedir ve müşterinin isteğine göre motif ve model çizimleri kapı üzerinde uygulanabilmektedir. Kapıyı oluşturan ya da kapıyla ilişkisi bulunan bölümlere farklı adlar verilebilir. Genel olarak bir kapıda bulunabilecek parçalar; kapı kolu, kapı tokmağı, kapı deliği, eşik, sundurma, lenta, kapı kildi ve pervazlardır.

Teknolojinin gelişimi tabi ki kapı girişlerinde de kendisi gösterdi. Bina giriş kapı kilidi seçiminde son zamanlarda şifreli kapı kilitleri, görüntülü kapı kilidi, çelik kapı kildi, özel anahtarlı kapı kilidi gibi birçok bina giriş kapısı kilidi çeşitleri bulunmaktadır. Dış kapı güvenliği bu kilitler ile sağlanmaktadır.

 

OSM Paslanmaz olarak sizlere;

Cam bina giriş kapısı

Paslanmaz bina giriş kapısı

Paslanmaz çelik bina giriş kapısı

Alüminyum bina giriş kapısı

Krom bina giriş kapısı

Demir bina giriş kapısı

modelleri üretmekte ve montajı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm bina giriş kapısı aksesuarları üretimi ve satışını da yapmaktayız.

Fiyatlandırma çalışmaları bu konuda projelendirme aşamasından başlayarak sizlerin istediği ölçü ve detaylara göre hatta kilit seçiminden kullanılacak malzeme seçimine kadar bir çok konuda farklılık gösterebilir. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki; OSMpaslanmaz olarak sizlere en uygun fiyata en sorunsuz ve kaliteli hizmeti sunacağız. Size bir telefon kadar yakınız. 

Yorumlar
Gönder